Збірна Іспанії – переможець U16 Чемпіонату Європи в Києві

U16 Чемпіонат Європи 2013 року. Фінал

Сербія U16 – Іспанія U16 63:65 ОТ (15:17, 18:13, 9:15, 13:10, 8:10)

S_180813

Sp_180813

Фінал U16 Чемпіонату Європи 2013 року в Києві протягом усього життя пам’ятатимуть усі його учасники, але один з них найбільше - Самуель Родрігес міг стати героєм, реалізувавши два штрафні кидки з 2,8 секунди до завершення основного часу матчу, однак він схибив і відтермінував  визначення чемпіона Європи до овертайму. Програй Іспанія в додатковий час, ті штрафні снилися би Самуелю ще довго. Одначе за сім секунд до завершення овертайму він забрав вирішальне підбирання після хибного кидка партнера, і відправивши м’яча до кошика, приніс Іспанії чемпіонський титул. Цікаво, що жіноча збірна Іспанії U16 також цього літа здобула титул чемпіона Європи.

До речі, серед учасників фінального матчу в київському Палаці спорту на майданчику був і українець – арбітр Роман Пономаренко, котрий, до речі, 18 серпня відзначав день народження.

u16_spaine_180813

Бронзові медалі чемпіонату Європи в Києві здобула збірна Греції, яка в матчі за третє місце перемогла команду Італії – 78:50.