Збірна Іспанії – переможець U16 Чемпіонату Європи в Києві

U16 Чемпіонат Європи 2013 року. Фінал

Сербія U16 – Іспанія U16 63:65 ОТ (15:17, 18:13, 9:15, 13:10, 8:10)

S_180813

Sp_180813

Фінал U16 Чемпіонату Європи 2013 року в Києві протягом усього життя пам’ятатимуть усі його учасники, але один з них найбільше - Самуель Родрігес міг стати героєм, реалізувавши два штрафні кидки з 2,8 секунди до завершення основного часу матчу, однак він схибив і відтермінував  визначення чемпіона Європи до овертайму. Програй Іспанія в додатковий час, ті штрафні снилися би Самуелю ще довго. Одначе за сім секунд до завершення овертайму він забрав вирішальне підбирання після хибного кидка партнера, і відправивши м’яча до кошика, приніс Іспанії чемпіонський титул. Цікаво, що жіноча збірна Іспанії U16 також цього літа здобула титул чемпіона Європи.

До речі, серед учасників фінального матчу в київському Палаці спорту на майданчику був і українець – арбітр Роман Пономаренко, котрий, до речі, 18 серпня відзначав день народження.

u16_spaine_180813

Бронзові медалі чемпіонату Європи в Києві здобула збірна Греції, яка в матчі за третє місце перемогла команду Італії – 78:50.

Фото та відео u16men.fibaeurope.com
Дмитро Стадник: Батько служить у ЗСУ, тому відчуваю особисту відповідальність – маємо грати заради наших захисників та держави
Захисник збірної України U-16 розповів про очікування від кадетського Євробаскету-2024, мотивацію грати за країну та власну кар’єру
Роман Мануйлик: Якщо поїду на чемпіонат Європи, то готовий залишати на майданчику всі сили заради досягнення перемог
MVP ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н. розповів про особливості свого сезону та бажання потрапити до складу кадетської збірної.