Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Прізвище та ім’я Категорія Місто
АМБРОСОВ Микола МиколайовичФІБАКиїв
БАБИК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
БІДА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
БОРСУК ІГОР ІВАНОВИЧ1 (перша)Суми
ДЕЛІБАЛТ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Одеса
ДОЦЕНКО ВІТАЛІЙОВИЧ ОЛЕКСАНДРФІБАКиїв
ЗАЩУК СЕРГІЙ ГЕННАДІЙОВИЧФІБАКиїв
ІСАЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧФІБАКиїв
КІТАЄВ АНТОН ЮРІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАОдеса
МЕЛЬНИК НІКІТА МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
НАГОРНИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧФІБАЧеркаси
ОПАРІН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ПАРНАК РОСТИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ1 (перша)Миколаїв
ПЄД’ЄВ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧФІБАОдеса
ПОВОРОЗНЮК ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧФІБАХмельницький
РАЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
РИЖИК БОРИС РОМАНОВИЧФІБАКиїв
СЛЮСАР В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧФІБАЮжне
ТЕЛЬЧАРОВ ЕДУАРД АНАТОЛІЙОВИЧ1Запоріжжя
ТИСЛЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧФІБАКиїв
ХОМЕНКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
ЧАЙКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧФІБАМиколаїв
ШИРОБОКОВ ОЛЕКСІЙ ГЕННАДІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ЩЕРБАК ЮРІЙ ІГОРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
Прізвище та ім’я Категорія Місто
ДРАГАН ПЕТРО ПАВЛОВИЧ1 (перша)Запоріжжя
ЗОЗУЛЯ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ1 (перша)Харків
РИЖИК РОМАН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Київ
СОБОЛЄВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ1 (перша)Київ
ХОШАБА ІГОР ЮРІЙОВИЧ 1 (перша)Коростень
ШАБАНОВА ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА1 (перша)Київ

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АНТОНЮК ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
БАСАНСЬКИЙ РОМАН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Черкаси
БАТЬКІВСЬКА АЛІНА МИХАЙЛІВНА1 (перша)Київ
БОВСУНЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Рівне
ВОЙНАРОВСЬКИЙ ЛЕОНІД ГЕННАДІЙОВИЧ2 (друга)Черкаси
ВОРОБЙОВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ1 (перша)Маріуполь
ГОПЕЙ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Київ
ГУСАКОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ1 (перша)Житомир
Дербенцев Єгор Борисович1 (перша)Київ
ДУСЬ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ЄЛЬШОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ2Українка
ЗДИРКА МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ІВАНИНА АНТОН ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
ІВАНОВ КОСТЯНТИН ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Київ
КІКОТЬ ВЛАДИСЛАВ ЕДУАРДОВИЧ2 (друга)Маріуполь
КОЗАЧОК ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Рівне
КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Южне
КОРНУТА ПЕТРО ІВАНОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
КОРОСТИЛЬОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ1 (перша)Миколаїв
КУБАШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ1 (перша)Київ
ЛЯШЕНКО АРТЕМ ВАЛЕРІЙОВИЧ2 (друга)Київ
МАКАРЕНКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ1Київ
МЕЛАШИЧ ІГОР ЛЬВОВИЧ2 (друга)Харків
МЕНЬКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ1 (перша)Рівне
МИХАЙЛОВ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
МІРОНЧИК ВАЛЕНТИН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Дніпро
МОНЗУЛЬ КСЕНІЯ ЮРІЇВНАФІБАКиїв
НЕСТЕРЕНКО БОГДАН БОРИСОВИЧ1 (перша)Херсон
ПАЛЮХ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Львів
ПОДТИКАН МИКИТА ПЕТРОВИЧ1 (перша)Харків
ПОМЕРАНЦЕВ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Южне
РАЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Миколаїв
РЕДЮК ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
РУЧКІН ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Миколаїв
САЛО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Харків
САЛЬНИКОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХерсон
СЕРЕДНЯ СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА2 (друга)Херсон
СІРИЙ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Хмельницький
СОЛОВЙОВ АНТОН ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Дніпро
ТИМОЩУК ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ2Запоріжжя
ТИХОНОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ1 (перша)Харків
ТОМІН АЛІНА ГРИГОРІВНА1 (перша)Івано-Франківськ
ТРУШ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Рівне
ТЮРІН ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Чернівці
УСОВА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 2 (друга)Одеса
ФАМАРЕ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА1 (перша)Суми
ФЕДОРЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Львів
Шликова Ганна Сергіївна1 (перша)Хмельницький
ШУЛЯК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Хмельницький
ЮРКІВ ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ2 (друга)Тернопіль
ЮХИМОВА АННА АНАТОЛІВНА1 (перша)Хмельницький

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
ГУСАКОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ФЕЛІКСОВИЧ2 (друга)Житомир
ЄВСТРАТЬЄВ ЛЕОНІД ІВАНОВИЧ2Біла Церква
КАРПУХІН ВОЛОДИМИР ГЕОРГІЙОВИЧ2 (друга)Київ
КРОТЬКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Харків
МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Запоріжжя
МИХАЙЛЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
СТЕЦЕНКО БОГДАН СТАНІСЛАВОВИЧ2 (друга)Київ
ТКАЧУК ПЕТРО ПИЛИПОВИЧ2 (друга)Запоріжжя
ЧЕРНЕГА ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Вознесенськ

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АМБРОСОВА МЕРІ .2Київ
БАШМАК КИРИЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Херсон
БЕРХІН ДМИТРО ГЕННАДІЄВИЧ2Дніпро
ВІТЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ВІТКІВСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Переяслав-Хмельницький
ГАЙДАМАКА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ГАЙДАМАКА ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ГНЕНЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ2Хмельницький
ГОЛОВКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Львів
ГРИЩЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ2 (друга)Коростень
ГУМЕНКОВ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Миколаїв
ЄВСТРАТ’ЄВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ2 (друга)Біла Церква
ЗІЛІНСЬКИЙ ІЛЛЯ ЛЕОНІДОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
КАПЕЛЯН БОГДАН РОМАНОВИЧ2 (друга)Львів
КАПЛЯ ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ2Одеса
КАРАВАШКІН МИКИТА ЄВГЕНОВИЧ2Дніпро
КОВАЛЬОВ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Вінниця
КОЗАНЧУК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ2 (друга)Вінниця
КОНДРАТОВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Хмельницький
КОТОВ КОСТЯНТИН АНДРІЙОВИЧ2Макіївка
КРАВЕЦЬ МАКСИМ ПЕТРОВИЧ2 (друга)Полтава
КУЗЬМЕНКО ДАНИЛО ЄВГЕНОВИЧ2Краматорськ
ЛИТВИН АННА РУСЛАНІВНА2Черкаси
МАЗУР ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Житомир
МАКАРЕНКО ДАР'Я ОЛЕКСАНДРІВНА2Кропивницький
МАЛОФЕЄВА МАРИНА ВАСИЛІВНА2 (друга)Миколаїв
НАСЄДКІН ДМИТРО ВАДИМОВИЧ2Хмельницький
НЕСТЕРОВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Київ
НЕТЕРА ЮРІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ2 (друга)Дніпро
ПАНАСЮК ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ2Луцьк
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕНИС ТИМОФІЙОВИЧ2Полтава
ПОПОВ ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ2Харків
ПОПОВ ВАДИМ ВІКТОРОВИЧ2Одеса
ПРОЦЕНКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Волноваха
РАСКІН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ2Тернопіль
СЕВАСТ'ЯНОВ В'ЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ2Харків
СИВУЛИЦЬКИЙ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Хмельницький
СІМІНЕЕВ ЄГОР ФАРІТОВИЧ2 (друга)Южне
СОБОЛЕВСЬКИЙ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ2Вінниця
СОЛОВЕЙ ІГОР РУСЛАНОВИЧ2Одеса
СУКАЧОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Кіровоград
ТОДУРОВ ЄВГЕН ВАЛЕРІЙОВИЧ2Харків
ФЕДОРОВ ВАДИМ РУСЛАНОВИЧ2Хмельницький
ФЕДОРЧЕНКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Суми
ФОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВЧ2Дніпро
ФОМЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ2Київ
ХАЛАВЧУК ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ2Хмельницький
ХОМ'ЮК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ2Луцьк

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
Estafeta