Українці перемогли збірну Швеції – 100:58

Чоловіча збірна України U16 провела черговий поєдинок на чемпіонаті Європи.

Україна U16 – Швеція U16 100:58 (32:18, 23:19, 27:6, 18:15)

Um_160813S_160813

Початок матчу пройшов за сценарієм: шведи фолили – Михайлюк набирав очки з лінії штрафних, шведи не фолили – Михайлюк набирав очки з гри. Таким чином, за півтори хвилини гри в доробку Святослава було вже 6 пунктів. Зрештою, в цьому матчі шведи були безпорадними в захисті не тільки проти лідера нашої збірної – у першій чверті 8 очок записав до свого активу Мусієнко, 6 очок – Хітьов. Загалом же за стартові десять хвилин хлопці Віталія Усенка настріляли скандинавам аж 32 очки. В другій чверті гості уважніше грали в обороні, а коли тренер посадив відпочити Святослава Михайлюка, підібралися до українців на відстань у 12 очок. Усенко повернув на майданчик свого лідера, і навіть попри те, що маючи лише один командний фол за дві хвилини до завершення чверті, наші гравці цим не скористалися, не встигаючи сфолити до кидка, вони все ж пішли на велику перерву з комфортною перевагою – 55:37. Наша команда більш ніж переконливо виграла третю десятихвилинку – 27:6, майже половина командних очок (а саме 12) у цій чверті в активі Івана Ткаченка. На останній період команди вийшли за рахунку 82:43, тож наші хлопці мали повне право пограти на публіку, зокрема, данк Святослава Михайлюка може претендувати не звання найкращого моменту не лише U16 чемпіонату Європи, а будь-якого змагання. Зрештою, саме Святослав, якого Віталій Усенко, попри солідну перевагу, не знімав з гри до самого завершення,  поставив великий знак оклику в цьому матчі – вибив сотню, вдало завершивши красивий сольний прохід. Михайлюк і надалі залишається лідером чемпіонату за очками та перехопленнями, а Віталій Зотов за підсумками семи матчів – найкращий за передачами.

17 серпня о 18:45 наші хлопці гратимуть за 9-12 місця зі збірною Росії.