Айнарс Багатскіс: у другій половині були найкращі 20 хвилин команди за час моєї роботи головним тренером
Головний тренер Айнарс Багатскіс та захисник Іссуф Санон - про поразку у матчі зі Словенією - 73:84
Збірна України поступилася чинним чемпіонам Європи після невдалого старту матчу
Підопічні Айнарса Багатскіса провалили стартову чверть, що і стало причиною поразки - 73:84
2018 року українського захисника обрав на драфті Вашингтон
Александер Секулич: до наступного матчу збірна України найголовніший суперник для Словенії
Головний тренер збірної Словенії дебютує на посаді відбірковим матчем проти України
Едо Муріч: усі матчі проти України були непростими
Капітан словенської збірної - про гру проти нашої команди
Досвідчена п’ятірка: лідери збірної України за кількістю зіграних матчів
До вашої уваги топ-5 гравців національної команди з найбільшим міжнародним досвідом
ФІБА визначила долю скасованих матчів збірної Угорщини
Лідер відбіркової групи чемпіонату Європи збірної України не зіграє чергові матчі через коронавірус
Денис Лукашов: у Словенії одна з кращих шкіл в Європі, у них банально немає слабких гравців
Капітан національної команди - про настрій перед матчем із чемпіонами Європи
В’ячеслав Петров: збірна України набере оптимальні кондиції до матчів у Любляні
Центровий збірної України прокоментував хід підготовки до відбіркових матчів ЄвроБаскета-2022 у Любляні
Станіслав Тимофеєнко: до матчу зі Словенією підходимо в хорошому настрої
Фоовард збірної України — про підготовку до матчів кваліфікації чемпіоната Європи-2022
Олександр Волков: хочеться, щоб збірна України максимально використала свої сильні сторони
Легенда українського баскетболу — про ситуацію перед матчами кваліфікації Євробаскета-2022
Олександр Липовий: Євробаскет-2013 в Словенії — один з історичних моментів для збірної України
Захисник національної команди пригадує найкращий результат в історії національної команди