Оберіть ліцензійний рівень
Тренерські функції в змаганнях, що проводяться під егідою ФБУ
Вимоги до кандидатів для отримання ліцензійного рівня

Право на здійснення тренерської діяльність в баскетбольних клубах/командах, які беруть участь у чемпіонатах серед чоловічих та жіночих команд (Суперліга) Дивізіону "А"; Чемпіонатах Європи та Світу в усіх вікових категоріях.

Повна профільна вища освіта (освітньо- кваліфікаційний рівень – бакалавр і вище). Досвід роботи з командами, що відповідають попередньому ліцензійному рівню A (не менше трьох років), або з командами ліцензійного рівня Pro (для тренерів, які підтверджують рівень)

Право на здійснення тренерської діяльності в баскетбольних клубах/командах у чемпіонатах України, що проводяться під егідою ФБУ: Студентська баскетбольна ліга, Дивізіон "В" Вища ліга (жінки), Перша та Вища ліга (чоловіки) Чемпіонатах Європи та Світу у вікових категоріях (U14-U16).

Повна профільна вища освіта (освітньо- кваліфікаційний рівень – бакалавр і вище). Досвід роботи з командами, що відповідають попередньому ліцензійному рівню B (не менше двох років), або з командами ліцензійного рівня A (для тренерів, які підтверджують рівень)

Надає право здійснювати тренерську діяльність в баскетбольних клубах/командах, які беруть участь в змаганнях ВЮБЛ, а також в обласних, міських та районних змаганнях, що проводяться під егідою ФБУ

Реєстрація тренера


У разі виникнення запитань із заповненням форми звертайтесь за номером 0442398601

Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних ” даю згоду на обробку моїх персональних даних для створення особової сторінки в електронному реєстрі тренерів ФБУ і несу відповідальність за їх достовірність

Favbet