Всі категорії новин
Каміл Новак: «Україна має організувати найкращий з усіх ЄвроБаскетів» ВІДЕО

Каміл Новак: «Україна має організувати найкращий з усіх ЄвроБаскетів» ВІДЕОПід час першого групового раунду ЄвроБаскету-2013 в Любляні Генеральний секретар ФІБА Європа Каміл Новак поспілкувався з українськими журналістами. Він поділився враженнями від старту турніру в Словенії, відзначив, що напередодні Україна відмінно провела U16 чемпіонат Європи та висловив упевненість, що наша країна на такому ж високому рівні організує ЄвроБаскет-2015.

Генеральний секретар ФІБА Європа Каміл Новак:

«Підсумовуючи перший етап ЄвроБаскету-2013, хочу похвалити його організаторів. Я розмовляв з представниками багатьох федерацій, делегацій. Команди задоволені умовами перебування. Турнір вийшов досить конкурентним, з деякими сюрпризами, які, я вважаю, є обов’язковими елементами будь-яких змагань. Деякі команди перевершили наші сподівання, деякі, навпаки, навіть за наявності великої кількості вболівальників, спромоглися на менше, ніж від них очікували. Сьогодні в групах останній вирішальний, хвилюючий день, адже в багатьох випадках ще досі невідомо, хто вийде в наступний раунд.

З боку організаторів змагань хочу сказати, що ми дуже щасливі і сподіваємося, що так піде і далі, ЄвроБаскет пройде на найвищому рівні.   Сподіваюся, вболівальники також задоволені.  Ми всі в очікуванні наступного раунду, наступних матчів.

 Я не можу порівнювати цей турнір з ЄвроБаскетом у Литві, оскільки ще не обіймав нинішню посаду. Взагалі, я вважаю, що такі порівняння недоречні. Європа маленька, але кожна з її країн має свою ментальність. Різні умови життя, системи управління державою. Кожна країна свого роду унікальна. Організатори ЄвроБаскетів повинні не порівнювати, а ставити собі за мету зацікавити якнайбільше вболівальників, зробити якнайбільше телетрансляцій, глядачів, які їх дивитимуться, залучити спонсорів. 

Українцям я теж би порадив не порівнювати себе з литовцями чи словенцями, ви абсолютно інша країна, з іншими умовами життя. Я думаю, Україна має організувати найкращий з усіх ЄвроБаскетів. Знову ж таки, Україну неможливо порівнювати з Словенією, де населення лише 2 мільйони. Тут я маю змогу за день відвідати 2-3 арени в різних містах. В Україні таке навряд чи можливо, країна велика, з населенням понад 40 мільйонів. Арени у вашій країні мають бути більшими. І навіть справа не в цифрах і масштабах. Я особисто вважаю, що найголовніше - це інтерес уболівальників, наскільки населенню приємно приймати змагання, наскільки задоволені організатори і багато інших чинників.

Кілька тижнів тому я був в Україні на U16 чемпіонаті Європи. Турнір пройшов на дуже високому рівні. Сподіваюся, ви зможете також гідно провести і дорослий ЄвроБаскет 2015 року і це стане черговим кроком у розвитку європейського баскетболу».
Новини по темі
Збірна України U-16 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи
Збірна України U-16 здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи
Наша кадетська збірна виграла другий матч групи на ЄвроБаскеті
Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію
Збірна України U-16, не віддавши жодної чверті, обіграла Болгарію
Підопічні Ігора Харченко у четвертій грі Євробаскету перемогли збірну Болгарії.
Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16
Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16
Все або нічого. Матч за вихід у дивізіон "А" чемпіонату Європи U-16
Збірна України U16 здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи
Збірна України U16 здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи
Кадетська збірна України виграла третій матч на чемпіонаті Європи
Favbet