Єврочеленджер: підсумки виступу жіночої збірної України U20 у Вірменії

Нещодавно жіноча збірна України U20 фінішувала на Єврочеленджері, що проходив у Вірменії. За його підсумками, підопічні Валерія Жартуна посіли третю сходинку в групі серед п’яти команд. Наші дівчата змогли обіграти Швейцарію (75:70) і Вірменію (79:66) та поступилися Албанії (78:80) і Греції (54:59).

Читайте: Чоловіча збірна України U-20 зіграє проти Словенії на Єврочеленджері

Загалом, жіноча збірна України U20 цілком могла і перемогти на цьому Єврочеленджері. У матчі з албанками, українки зробили аж на 32 атаки більше, але саме відсоток влучань – 34% (30/86) проти 52% (28/54) – не дозволив взяти своє.

З Грецією ми також змогли перекидати суперниць – 22 (6 триочкових) влучання проти 21 (6 триочкових). Проте, ключовими стали саме дві втрати наприкінці зустрічі, які і призвели до поразки.

У переможному поєдинку зі Швейцарією збірна України знову ж таки атакувала більше – 27/71 на 20/54. І лише з господарками, Вірменією, ми дозволили собі грати другим номером - 25/64 на 23/72. Та це не завадило нам перемогти, адже українки значно більше йшли в прохід і шукали на собі фоли – 20 очок з лінії проти 11, і впевнено розбили суперниць під щитом – 63 підбирання на 36.

До вашої уваги п’ять найефективніших гравчинь збірної України U20 на Єврочеленджері:

Вікторія Ростоцька, центрова (Київ-Баскет)

У матчі проти Албанії – 23 хвилини на паркеті, 15 очок, 9 підбирань. РЕ 15.

У матчі проти Швейцарії – 35 хвилин на паркеті, 16 очок, 9 підбирань, 3 передачі. РЕ 21.

У матчі проти Вірменії – 30 хвилин на паркеті, 19 очок, 11 підбирань, 1 передача. РЕ 14.

У матчі проти Греції – 26 хвилин на паркеті, 3 очка, 5 підбирань, 2 передачі. РЕ 4.

Владислава Кіба, захисниця (Рівне-ОШВСМ)

У матчі проти Албанії – 26 хвилин на паркеті, 15 очок, 10 підбирань, 1 передача. РЕ16.

У матчі проти Швейцарії – 23 хвилини на паркеті, 4 очка, 2 підбирання. РЕ 1.

У матчі проти Вірменії – 22 хвилини на паркеті, 14 очок, 7 підбирань, 1 передача. РЕ 13.

У матчі проти Греції – 20 хвилин на паркеті, 3 очка, 9 підбирань, 1 передача. РЕ 5.

Дарія Дубнюк, захисниця (Київ-Баскет)

У матчі проти Албанії – 24 хвилини на паркеті, 7 очок, 1 підбирання, 4 передачі. РЕ 4.

У матчі проти Швейцарії – 19 хвилин на паркеті, 14 очок, 3 підбирання, 2 передачі. РЕ 11.

У матчі проти Вірменії – 33 хвилини на паркеті, 16 очок, 5 підбирань, 6 передач. РЕ 19.

У матчі проти Греції – 25 хвилин на паркеті, 13 очок, 3 підбирання. РЕ 8.

Анастасія Кучерьонок, захисниця (Рівне-ОШВСМ)

У матчі проти Албанії – 18 хвилин на паркеті, 7 очок, 3 підбирання, 1 передача. РЕ 5.

У матчі проти Швейцарії – 34 хвилини на паркеті, 25 очок, 4 підбирання, 7 передач. РЕ 19.

У матчі проти Вірменії – 28 хвилин на паркеті, 14 очок, 2 підбирання, 6 передач. РЕ 9.

У матчі проти Греції – 38 хвилин на паркеті, 23 очка, 2 підбирання, 3 передачі. РЕ 18.

Ярослава Іванюк, захисниця (Рівне-ОШВСМ)

У матчі проти Албанії – 18 хвилин на паркеті, 8 очок, 6 підбирань, 5 передач. РЕ 17.

У матчі проти Швейцарії – 14 хвилин на паркеті, 4 очка, 2 передачі. РЕ 4.

У маті проти Вірменії – 30 хвилин на паркеті, 2 очка, 7 підбирань, 6 передач. РЕ 11.

У матчі проти Греції – 23 хвилини на паркеті, 6 підбирань, 2 передачі. РЕ 1.

Нагадаємо, чоловіча молодіжна збірна України U-20 зіграє 20 липня другий матч Єврочеленджера. Напередодні наші хлопці поступилися в Іракліоні господарям групи з Греції.

Другий суперник українців на Єврочеленджері – збірна Словенії. Словенці перемогли напередодні бельгійців та очолюють турнірну таблицю разом з греками та ізраїльтянами.

Початок поєдинку Словенія – Україна о 15:00. Трансляцію дивіться на сайті ФБУ.

Визначено суперників збірних України на молодіжних Євробаскетах-2024
U-20 жінки06.02.2024
Збірні України найближчим літом всі будуть грати у Дивізіонах В
Календар змагань збірних України з баскетболу на літо-осінь 2023
U-20 жінки15.08.2023
До вашої уваги розклад турнірів, на яких цього літа ми будемо вболівати за українських баскетболістів
U-20 жінки04.08.2023
Команда Олени Федченко програла четвертий матч Євробаскету.
Греція — Україна: відеотрансляція жіночого чемпіонату Європи U-20
Відео04.08.2023
Команда Олени Федченко розпочинає боротьбу за 9-16 місця
Збірна України зіграє проти Греції: анонс матчу чемпіонату Європи U-20
Збірна України поступилась Німеччині в заключному матчі групового раунду чемпіонату Європи U-20
Відео30.07.2023
Молодіжна збірна України проведе другу гру на чемпіонаті Європи.
Жіноча збірна України U-20 зіграє проти Швейцарії на Євробаскеті: анонс матчу
Україна – Великобританія: відеотрансляція матчу чемпіонату Європи U-20
Відео28.07.2023
Дивіться стартовий матч молодіжної жіночої збірної на Євробаскеті
Жіноча збірна України U-20 стартує на чемпіонаті Європи: анонс матчу проти Великобританії