Літні збори провели три групи відділення баскетболу ОСДЮСШОР: юнаки 2002 та 2003 років народження та дівчата 2004 року народження.
![rivne3](http://fbu.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/09/rivne3-300x225.jpg)
Протягом зміни в санаторно-оздоровчому комплексі "Джерельце", хлопці та дівчата провели час в дружній атмосфері. Крім напружених та цікавих баскетбольних тренувань, хлопці та дівчата брали участь в іграх та конкурсах, організованих тренерами ОСДЮСШОР.
![rivne](http://fbu.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/09/rivne-300x225.jpg)
Однією з яскравих подій була зустріч юних вихованців з одним із кращих гравців України та вихованцем ОСДЮСШОР Сергієм Ліщуком. Діти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з відомим українським баскетболістом, багаторічним капітаном збірної, взяти автограф. Такі зустрічі чудово мотивують юнаків та дівчат для занять баскетболом та досягнення спортивних успіхів.
![rivne2](http://fbu.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/09/rivne2-300x225.jpg)