Віталій Степановський: Хімік молода команда, але хлопці вже розуміють, що грати можна з будь-яким суперником

Головний тренер южненського Хіміка Віталій Степановський в інтерв’ю клубній прес-службі прокоментував гру своєї команди у матчі-відповіді за Суперкубок України проти Дніпра (85:82).

Читайте: Дніпро – володар Суперкубку України

“Налаштовувалися ми перед виїздом у Дніпро, як завжди, - на перемогу. Ми звичайно, чудово розуміли, що Дніпро відмінно грає вдома, практично не програє на своєму майданчику, також ми розуміли, що 15 очок нам буде дуже важко відіграти. Але я налаштовував хлопців в першу чергу на позитивний результат, щоб ми виграли гру, що нам в принципі вдалося, чим ми дуже задоволені. Радий, що на даний момент в Дніпрі ми показали хай не ідеальний баскетбол, не в ідеальній формі ще наша команда, але вже видно що хлопці починають вірити в себе, в свої сили. Ми молоді, але хлопці вже розуміють, що можна грати з усіма, з будь-яким суперником.

Так, ми не змогли взяти Суперкубок, багато ми поступилися супернику в домашній грі, в першу чергу в першій чверті. Якщо подивимося на статистику по чвертях, то наступні відрізки матчу ми зіграли приблизно на рівних. На жаль, саме ця перевага, яку отримав наш суперник в першій чверті першої гри, позначилася на загальному результаті. З цим ми вже нічого не зможемо зробити, є як є. Але я дуже радий що наша команда виграла цю зустріч, і зараз у нас є невеликий проміжок часу проаналізувати матчі Суперкубка і готуватися безпосередньо до початку чемпіонату”.

Овертайм аналізує старт сезону в Україні і підсумки Чемпоінату світу
Ліга націй 3х3. Чеміонат Світу з баскетболу. Суперкубок України такі теми чергового випуску Овертайма
Дніпро – володар Суперкубку України
Команда Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону
Дніпро проти Хіміка: анонс другого матчу за Суперкубок України
В Дніпрі відбудеться повторний матч Суперкубку України
Денис Журавльов: молодь Хіміка перетворилася в досвідчених гравців
Головний тренер Дніпра дав інтерв'ю напередодні другого матчу за Суперкубок України
Віталій Степановський: Хімік став ще молодшим