Дніпро – володар Суперкубку України

Команда Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону 2019/20. В рідних стінах дніпряни поступились Хіміку з різницею у три бали (82:85), проте виїзна перемога з перевагою у 15 дозволила саме господарям завоювати перший в сезоні титул!

Дніпро першими відкрили рахунок у матчі: форвард Дмитро Глебов спочатку заробив та реалізував ендван, а після цього додав ще два бали у наступній атаці.

Хімік ж перші бали з гри набрав зусиллями легіонера Югба лише на четвертій хвилині матчу. Ще через хвилину команди відправилися на хвилинну перерву, а статистика засвідчувала зовсім не втішну кількість влучних кидків з гри для гостей – 1/12 саме стільки закинув Хімік за стартові хвилини зустрічі.

Проте, южненці оформили ривок 6:0 в кінцівці періоду і змогли підібратися до Дніпра на відстань лише одного балу.

У другому періоді команди продовжили грати практично рівно, не відпускаючи одне одну у відрив. У Дніпра добре працював Глебов, який заробив 9 балів за першу половину, а в Хіміка кращим був Вільямс – на рахунку американця  9 балів. Завершилась ж перша половина за рахунку 40:47 на користь господарів паркету.

Третя десятихвилинка розпочалася з активностей від Глебова, який забив з середньої, та від Вільямса, який також забив два, але ще й з фолом.

ЧитайтеКиїв-Баскет зіграє проти іспанського Бургоса за місце в групі Ліги чемпіонів — квитки вже у продажу

Після цього дніпрянам вдалося збільшити перевагу до 9 балів, але в останньому періоді команда Віталія Степановського все ж зуміла зібратися, скоротити відставання та навіть на останніх хвилинах вийти вперед у рахунку. За 2 хвилини до завершення гри юженці повели +5 та, здавалося, спіймали кураж, але все той же невтомний Дмитро Глебов влучив дальній і виконав перехоплення в наступній атаці, чим запал гостей дещо знизив.

В підсумку Хімік переміг, але завдяки різниці першої гри, де Дніпро переміг +15 – саме дніпряни стали володарами Суперкубку України з баскетболу.

Суперкубок України
21 вересня
Дніпро. 14:00

Дніпро – Хімік – 82:85 (17:16, 23:21, 24:22, 18:26  )

Хімік: Салліван (10), Горобченко (15), Югба (6), Войналович (3), Рябчук (14), Ковальов (13), Марченко (8), Вільямс (16), Козак, Рахімшаіков.

Дніпро: Санон (5), Корнієнко (15), Дугат (14), Глєбов (18), Фесенко (6), Тимофеєнко (10), Чумаков (10), Шундель (0), Закурдаєв (4), Сизов (0),

Овертайм аналізує старт сезону в Україні і підсумки Чемпоінату світу
Ліга націй 3х3. Чеміонат Світу з баскетболу. Суперкубок України такі теми чергового випуску Овертайма
Команда Дениса Журавльова виграла першу нагороду баскетбольного сезону
Дніпро проти Хіміка: анонс другого матчу за Суперкубок України
В Дніпрі відбудеться повторний матч Суперкубку України
Денис Журавльов: молодь Хіміка перетворилася в досвідчених гравців
Головний тренер Дніпра дав інтерв'ю напередодні другого матчу за Суперкубок України
Віталій Степановський: Хімік став ще молодшим