Прометей виборов перший трофей сезону – Суперкубок України

Прометей здобув перший трофей нового баскетбольного сезону – Суперкубок України.

Напередодні поєдинку однією з переваг Прометея називали участь в кваліфікаційному етапі Ліги чемпіонів. Команда Ронена Гінзбурга якісно підготувалася та потужно відіграла три матчі. Натомість в запасі киян офіційних матчів не було – лише контрольні.

Відтак уже з перших атак Прометей намагався максимально відірватися вперед. За стартову 10-хвилинку слобожанці забили киянам 27 очок. Різниця по ходу чверті сягала 10 очок та під її завершення Бідівельник скоротив до шести. А за підсумками першої половини перевага слобожанців становила лише чотири очки.

Головним фактором переваги Прометея стала краща влучність.

По перерві слобожанці продовжили чинити потужний тиск на номінальних господарів. Здавалося, справу вирішено, коли перевага Прометея в третій чверті сягала 15 очок.

Однак кияни змогли повернути інтригу – за дві хвилини до кінця основного ігрового часу відставання скоротилося до п`яти очок. Дальнє влучання і наступний результативний прорив від Сидорова надали Прометею додаткових емоцій на заключні атаки.

У підсумку Сидоров отримав титул MVP матчу. У його здобутку 20 чоко (4/6 триочкових). А найрезультативнішим у переможців став Діанжело Харрісон – 25 очок.

А загалом найрезультативнішим у матчі став Джиан Клавелл з Будівельника. Він набрав 32 очка, за що і отримав відзнаку від генерального спонсора Суперліги – TM Parimatch.

СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ

22 вересня
Київ. 18:30

Прометей (Слобожанське) – Будівельник (Київ) – 104:99 (27:21, 24:26, 29:30, 24:32)
Прометей: Доу 6о + 5пд, Харрісон 25о + 5пд, Еванс 19о + 5пд, Стефенс 9о + 5пд, Сидоров 20, Лукашов 6, Липовий, Беліков, Тихонов, Петров 12о + 7пд, Кемпбел 7, Климов.
Будівельник: Клавел 32, Кобець 3, Стоктон 6о + 10пр, Браун 15о + 8пд, Гордон 24о + 7пд, Грицак 3, Близнюк 11, Апшоу 5.

БК Запоріжжя підписав на кінцівку сезону розігруючого Дніпра
Микита Джеріхов є кандидатом до молодіжної збірної України
Черкаські Мавпи повернули до складу Олександра Тищенка
Черкаський клуб знайшов заміну Сергію Скірі.
Дніпро обіграв Політехніку-Галичину в дограванні матчу Суперліги Favbet
Лідер чемпіонату здобув свою 24-ту перемогу в сезоні
Володимир Коваль: Основна задача – це перемога в чемпіонаті і перемога в Кубку України
Наставник Дніпра прокоментував останній бабл команди в Рівному
Сергій Скіра: Завдання та цілі завжди максимальні – це чемпіонство
Бігмен Сергій Скіра прокоментував свій перехід до Київ-Баскета.
Вадим Пудзирей: Табачник сказав Бродському:
Вадим Пудзирей: Табачник сказав Бродському: "Сьогодні одеські євреї мають обіграти київських"
Легенда одеського баскетболу Вадим Пудзирей розповів, як створювалася баскетбольна БІПА, про ігри за збірну України з баскетболу та суддівство.
Сергій Скіра перейшов до Київ-Баскета
Черкаські Мавпи віддали свого центрового в оренду
Валерій Плеханов: Головне завдання утриматись у четвірці
Наставник Запоріжжя прокоментував матчі команди в баблі в Рівному
Дніпро обіграв Рівне і здобув двадцять третю перемогу у чемпіонаті: відео пресконференції