Прометей виборов перший трофей сезону – Суперкубок України

Прометей здобув перший трофей нового баскетбольного сезону – Суперкубок України.

Напередодні поєдинку однією з переваг Прометея називали участь в кваліфікаційному етапі Ліги чемпіонів. Команда Ронена Гінзбурга якісно підготувалася та потужно відіграла три матчі. Натомість в запасі киян офіційних матчів не було – лише контрольні.

Відтак уже з перших атак Прометей намагався максимально відірватися вперед. За стартову 10-хвилинку слобожанці забили киянам 27 очок. Різниця по ходу чверті сягала 10 очок та під її завершення Бідівельник скоротив до шести. А за підсумками першої половини перевага слобожанців становила лише чотири очки.

Головним фактором переваги Прометея стала краща влучність.

По перерві слобожанці продовжили чинити потужний тиск на номінальних господарів. Здавалося, справу вирішено, коли перевага Прометея в третій чверті сягала 15 очок.

Однак кияни змогли повернути інтригу – за дві хвилини до кінця основного ігрового часу відставання скоротилося до п`яти очок. Дальнє влучання і наступний результативний прорив від Сидорова надали Прометею додаткових емоцій на заключні атаки.

У підсумку Сидоров отримав титул MVP матчу. У його здобутку 20 чоко (4/6 триочкових). А найрезультативнішим у переможців став Діанжело Харрісон – 25 очок.

А загалом найрезультативнішим у матчі став Джиан Клавелл з Будівельника. Він набрав 32 очка, за що і отримав відзнаку від генерального спонсора Суперліги – TM Parimatch.

СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ

22 вересня
Київ. 18:30

Прометей (Слобожанське) – Будівельник (Київ) – 104:99 (27:21, 24:26, 29:30, 24:32)
Прометей: Доу 6о + 5пд, Харрісон 25о + 5пд, Еванс 19о + 5пд, Стефенс 9о + 5пд, Сидоров 20, Лукашов 6, Липовий, Беліков, Тихонов, Петров 12о + 7пд, Кемпбел 7, Климов.
Будівельник: Клавел 32, Кобець 3, Стоктон 6о + 10пр, Браун 15о + 8пд, Гордон 24о + 7пд, Грицак 3, Близнюк 11, Апшоу 5.

Захищаючи Україну, на фронті загинув багаторічний фанат Київ-Баскета
З початку повномасштабної агресії російських окупантів Олексій Ачкасов добровільно пішов у лави ЗСУ
Одеська команда вдруге в сезоні обіграла киян
Центральний матч баблу та гра Старого Луцька з Говерлою: анонс Суперліги Parimatch 28 січня