Українки за кордоном: Якупова – в півфіналі Кубку Іспанії, Уро-Ніле оформила дабл-дабл в Ізраїлі

Капітан збірної України Аліна Ягупова стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі Кубку Іспанії, в якому її Валенсія обіграла ІДК Гіпускоа 63:55. Ягупова за 24 хвилини на майданчику набрала 15 очок (1/8 двоочкові, 4/6 триочкові, 1/1 штрафні), зробила 2 підбирання, 3 перехоплення при 2 втратах та 1 фолі. Завтра, 23 березня, Валенсія в півфіналі зіграє з Естудіантесом.

В чемпіонаті Чехії стартував плейоф з чвертьфіналів. Градец-Кралове виграв у Славії на виїзді 71:70. Славія грає все ще без Дар'ї Дубнюк, а за переможців 18 хвилин відіграла Тетяна Гаврильчик, яка за цей час набрала 8 очок (2/3 двоочкові, 4/4 штрафні), зробила 9 підбирань, 1 передачу при 4 фолах та 2 втратах.

Хомутов програв на виїзді КП Брно 82:83. Анастасія Ковтун зіграла 4 хвилини, набрала 4 очка (2/2 двоочкові), зробила 2 підбирання, 1 перехоплення при 2 фолах.

Українці за кордоном: Лень зіграв 8 хвилин проти Вашингтона, у Скапінцева 13 підбирань у G-Лізі

В чемпіонаті Ізраїля Маккабі Урбан завершив перший етап перемогою над Хапоелем Петах-Тіквою 85:54, перервавши серію з п’яти поспіль поразок. Міріам Уро-Ніле провела на майданчику 27 хвилин, за які набрала 22 очка (5/8 двоочкові, 3/5 триочкові, 3/5 штрафні), зібрала 12 підбирань, зробила 2 передачі при 4 фолах.

В Балтійській лізі ЛКК вийшов у півфінал плей-оф, обігравши за результатами двох матчів Айстес ЛСУ Каунас, зокрема вигравши другий матч 95:44. Катерина Діке за 14 хвилин набрала 8 очок (1/2 двоочкові, 6/8 штрафні), зробила 2 підбирання, 2 перехоплення, 1 блок-шот при 1 втраті. Поліна Корбут за 17 хвилин набрала 5 очок (1/2 двоочкові, 1/3 триочкові), зробила 2 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії