Українці за кордоном: Бєліков вийшов до півфіналу плей-оф в Словаччині, Шевченко набрав 7 очок в Естонії

В чемпіонаті Словаччини Прєвідза вдома перемогла Інтер Братислава 79:78 і виграла чвертьфінальну серію плейоф 3:2.

Олександр Бєліков в цьому матчі провів на майданчику 31 хвилину, набрав 7 очок (2/5 двоочкові, 1/1 триочкові), зробив 3 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах та 2 втратах.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії

В першому матчі чвертьфінальної серії чемпіонату Естонії Рапла в овертаймі програла Тал/Теху 75:82. Володимир Шевченко зіграв 27 хвилин, набрав 7 очок (1/4 двоочкові, 1/5 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 1 передачу при 2 фолах та 2 втратах.
Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.