Українці за кордоном: Крутоус набрав 21 очко в Румунії, у Новицького 12 очок в Латвії

Крайова виграла чвертьфінальну серії плей-аут чемпіонату Румунії з рахунком 3:0 у Лагуни Бухарест, обігравши суперника в останньому матчі 86:67. З українців в цьому матчі зіграв лише Павло Крутоус – він за 32 хвилини набрав 21 очко (7/10 двоочкові, 2/6 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення при 1 фолі.

Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна

Валмієра програла матч чвертьфінальної серії чемпіонату Латвії Рігас Зеллі 67:90 і поступається в серії 1:2. Ростислав Новицький провів на майданчику 31 хвилину, набрав 12 очок (4/7 двоочкові, 0/3 триочкові, 4/7 штрафні), зробив 7 підбирань, 2 передачі, 1 блок при 1 втраті та 2 фолах. Іван Токовенко зіграв одну хвилину, записавши до активу 1 підбирання.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії