У Монголії завершився третій день чемпіонату світу з баскетболу 3х3 – його з 23 по 29 червня приймає Улан-Батор.
У чоловіків в групі В США залишились непереможними, оформивши вихід в чвертьфінал. Латвія програла американцям, але виграла у Японії, захистивши друге місце, а з третього місця до 1/8 фіналу вийшли японці з двома перемогами в чотирьох іграх.
В групі D Швейцарія обіграла Нідерланди і при рівній кількості перемог (по 3 перемоги в 4 іграх) саме Швейцарія вийшла до чвертьфіналу. Швейцарії доведеться в плейоф стартувати з 1/8 фіналу, як і Іспанії, яка попри дві поразки сьогодні, залишилась третьою з двома перемоги в чотирьох матчах.
В жіночому турнірі в групі А дві перемоги Австралії вивели її з першого місця до чвертьфіналу. Польща виграла два матчі у конкуренток, зайнявши друге місце, а Китай втримав третє місце, вигравши половину з чотирьох матчів.
Таким чином, якщо Україна вийде в плейоф з другого місця в своїй групі, то зіграє в 1/8 фіналу з Китаєм, а у випадку виходу в плейоф з третього місця в групі, українки там зустрінуться з Польщею.
У групі С Франція залишилась непереможною і зайняла перше місце. Угорщина непросто виграла у Австрії 12:11, а потім обіграла Канаду 16:14 і обійшла канадок в боротьбі за друге місце – обидві команди виграли по два матчі. Латвія і Австрія, вигравши по одному матчу, завершили свої виступи на чемпіонаті світу.
Чемпіонат світу з баскетболу 3х3
Улан-Батор, Монголія
Чоловіки:
Група В:
США — Латвія 21:18
Чорногорія — Монголія 18:15
Японія — Латвія 14:21
Чорногорія — США 12:21
Монголія — Японія 20:21
Група D:
Литва — Великобританія 21:18
Нідерланди — Швейцарія 15:16
Великобританія — Іспанія 21:19
Швейцарія — Литва 16:15
Іспанія — Нідерланди 16:21
Жінки:
Група А:
Австралія — Мадагаскар 21:5
Китай — Польща 16:19
Італія — Австралія 19:21
Мадагаскар — Китай 15:22
Польща — Італія 21:9
Група С:
Угорщина — Австрія 12:11
Франція — Канада 14:13
Австрія — Латвія 17:14
Канада — Угорщина 14:16
Латвія — Франція 14:18