Зіграно матчі другого дня фіналу ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н.

Команди юнаків 2008 р.н. зіграли 22 травня в Черкасах матчі другого дня фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

У першому поєдинку харківський Політехнік переміг одеську ОБШ імені Білостінного. У першій половині невний час незначна перевага була на боці одеситів. Та харків’яни ще до великої перерви змогли вийти вперед на п’ять очок. Надалі вони лише збільшували перевагу. Це вже друга перемога Політехніка в Черкасах. У одеситів дві поразки

Найкращими у матчі стали харків’яни Максим Іванов (15 очок + 15 підбирань) та Дмитро Демський (10+21).

У другому матчі Черкаські Мавпи-08 здолали харківську ДЮСШ-7. Поєдинок виявився досить напруженим. Спочатку господарі впевнено пішли вперед і до великої перерви здобули 12 очок переваги. Та в третій 10-хвилинці харків’яни відіграли 7 очок. То ж усе вирішувалося в заключній чверті. Харків’яни майже відіграли відставання та черкасці не випустили в підсумку перемоги.

Найкращими у черкасців стали Данило Павлов (27 очок + 11 підбирань) та Святослав Васьковський (15+10).

У харків’ян Степан Топор набрав (22+18), а у Валерія Блажко (10+18).

У команд по одній перемозі після двох матчів.

У Рівному та Києві відбулись матчі третього туру змагань вікової категорії
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2010 року: представлення команди ЖОДЮСШ-Динамівець
Житомирська команда прийматиме на вихідних Фінал чотирьох.
Артем Дьордяй: Без партнерів по команді набрати 62 очка за матч було б неможливо
Захисник ужгородської ЗОДЮСШ прокоментував своє досягнення в чемпіонаті України ВЮБЛ.
ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років народження: визначилися символічна п’ятірка та MVP
Запорізька КЗ ЗОДЮСШ ЗОШ - чемпіон України ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років народження
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: ЗОДЮСШ та Прометей вийшли до Фіналу чотирьох
В Ужгороді відбулись матчі за 1-8 місця чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
Визначились фіналістки чемпіонату ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років
Чемпіонський титул розіграють команди з Рівного та Запоріжжя
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: відеотрансляція 20 квітня
Відео20.04.2024
Дивіться півфінальні матчі чемпіонату ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 18-23 квітня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі у всіх шести вікових категоріях.
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: СДЮСШОР №5-ДФКС
Наставниця дніпровської команди розповіла про підготовку СДЮСШОР №5-ДФКС до Фіналу чотирьох.
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: представлення Рівненщини-ОСДЮСШОР
Діючий чемпіон цієї вікової групи нацелений повторити свій минулорічний успіх
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: представлення СДЮШОР з баскетболу-МОБІ
Столична команда, граючи обмеженою ротацією і дівчатами меншого віку пробилась до Фіналу чотирьох.
Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2007-08 років: представлення КЗ ЗОДЮСШ ЗОР
Запорізька КЗ ЗОДЮСШ ЗОР пройшла сезон без поразок.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: одеська СДЮСШОР ім. Літвака виграли третій тур
Четвірка команд визначила посів перед Фіналом чотирьох
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року: визначились перші участники Фіналу чотирьох
У Києві відбулись перші матчі третього туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 12-14 квітня
В чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в трьох вікових категоріях.