Жіночий Прометей поступився у першому матчі Єврокубку ФІБА

Прометея зазнав поразки у першому матчі Єврокубку ФІБА проти Сексарда – 80:106.

Хід матчу

Перша чверть між Сексардом та Прометеєм пройшла досить рівно. Представниці Угорщини реалізували 9 пострілів проти 10 в українок (по два триочоких на команду). Під щитами був паритет – по 7 підбирань, за передачами 5 проти 6. Проте, рахунок рівним за підсумком 10-хвилинки не був. Підопічні Вікторії Большакової багато порушували, через що Сексард реалізував 10 штрафних, тоді як Прометей – 2.

Другу чверть господарки розпочали з перевагою +6 і впродовж десяти хвилин її збільшили. Сексард зміг вийти вперед у боротьбі під щитами, зробивши 15 підбирань проти 12, закинути на 2  м’ячі з фарби більше і реалізувати 2 штрафних проти 1. Це дозволило суперницям Прометея забрати чверть 30:25 і піти на велику перерву з перевагою +11.

Після перерви Сексард продовжував нарощувати перевагу. Господарки зробили 13 влучних пострілів проти 6 у Прометея. Чудову гру демонстрували Сара Крініч та Агнес Студер, які на той момент набрали 21 та 17 очок відповідно. До того ж, перевага Сексарда під щитами стала дуже помітною – 32 підбирання проти 19.

В заключній частині сценарій третьої чверті продовжився. Сексард задавав темп грі, володів ініціативою, завдяки чому у підсумку впевнено переміг – 106:80. Перший європейський досвід Прометея вийшов гірким на смак. Проте, дівчата боролися і попереду ще два поєдинки: з Дьором (21 січня) і турецьким Кайсері (22 січня).

Єврокубок ФІБА. Груповий етап

Дьор. Університет Дьора

Сексард – Прометей 106:80 (30:24, 30:25, 27:16, 19:15)

Сексард: Горрі 12 очок + 6 підбирань + 4 передач, Студер 17 очок + 5 підбирань + 9 передач, Зеле 14 очок, Крініч 21 очок + 8 підбирань + 4 передач, МакКол 14 очок + 4 підбирань

Прометей: Дубровіна 12 очок + 3 підбирань + 10 передач, Лашун 21 очок + 3 підбирань + 4 передач, Мосбі 19 очок + 8 підбирань, Горобець 13 очок + 2 підбирань + 5 передач, Молова 15 очок + 5 підбирань + 2 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Кирило Большаков: баскетболісти відчувають наслідки коронавірусу за місяці після хвороби
Спортивний директор Прометея прокоментував виступ жіночої команди в Єврокубку ФІБА
Жіночий Прометей зіграє перший в історії єврокубковий матч
День Ікс - жіночий Прометей розпочинає шлях в Єврокубку ФІБА: анонс матчу 19 січня
Андріус Юркунас: Прометею не буде легко з угорцями в Єврокубку
Асистент головного тренера Прометея з досвідом роботи в Угорщині прокоментував жеребкування жіночого Єврокубка
Сербський тренер Саша Обрадович працюватиме з Монако
Команда Бережинської змітає усіх зі шляху, Удоденко MVP в Луккі, наші за кордоном. Тижневий звіт. Частина 1.
Як українки провели минулий тиждень у чемпіонатах Франції, Італії, Бельгії. Іспанії, Румунії та Ізраїлю