Франція обіграла Канаду, США, Сербія та НІмеччина – у півфіналі Олімпійських ігор у чоловіків

Чоловіча збірна Німеччини вперше в своїй історії вийшла до півфіналу Олімпійських ігор, обігравши в чвертьфіналі в Парижі-2024 Грецію 76:63.

Греція на початку шокувала німців, вела +12 в середині першої чверті, але далі збірна Німеччина взяла гру під свій контроль. Поки у Греції летіли дальні кидки, вони зберігали інтригу, але у підсумку німці на класі здобули перемогу.

В півфіналі Олімпіади Німеччина зіграє з переможцем матчу Франція – Канада.

Олімпійські ігри. Париж-2024

Чвертьфінал

Німеччина – Греція – 76:63 (11:21, 25:15, 23:16, 17:11)
Німеччина: Вагнер 18, Шрьодер 13 + 7 передач, Тіманн 10 + 6 підбирань, Бонга 9 + 6 підбирань
Греція: Янніс Адетокунбо 22, Вокап 12, Папаніколау 10 + 8 підбирань

Збірна Сербії, програючи по ходу гри 24 очки, врятувала чвертьфінальний матч проти команди Австралії. Серби в овертаймі дотисли суперника та здобули перемогу з рахунком 95:90. Найкращим у складі сербської збірної став Нікола Йокич, який набрав 21 очко, зробив 14 підбирань, 8 передач та 4 перехоплення (РЕ 35). В 1/2 фіналу Олімпійських ігор збірна Сербії зіграє проти переможця пари США — Бразилія.

Сербія — Австралія 95:90 OT (17:31, 25:23, 25:11, 15:17, 13:8)

Сербія: Йокіч 21 + 12 підбирань + 7 передач, Богданович 15 + 6 передач, Добрич 11, Аврамович 10, Петрушев 9 - старт; Міцич 14 + 6 передач, Гудурич 11, Мілутінов 2, Марінковіч 0, Давидовац 0

Австралія: Міллс 26, Гідді 25 - 6 втрат, Лендейл 5, Деніелс 0 + 4 блок-шоти, Кей 0 - старт; Маквей 13, Екзам 12, Ріт 7, Магней 2, Грін 0, Деллаведова 0

Господарі Олімпіади Франція створила першу сенсацію, здолавши Канаду 82:73.

Франція сходу заволоділа двозначною перевагою і при цьому гарно грала в захисті, пропустивши лише 72 очка від суперника, який не програв до цього жодного матчу на турнірі, набираючи в середньому 89 очок.

Франція – Канада 82:73 (23:10, 22:19, 16:21, 21:23)

Франція: Ябуселе 22, Координье 20, Вембаньяма 7 + 11 підбирань, Нілікіна 5 + 5 втрат, Батюм 0 – старт; Фурнье 13, Лессор 13, Альбісі 0, Кулібалі 0, Гобер 0.

Канада: Гілджес-Александер 27, Барретт 16, Дорт 8, Пауэлл 4, Брукс 2 – старт; Дж. Мюррей 7, Берч 5, Александер-Уокер 2, Лайлс 2, Нембхард 0, Оліник 0.

Збірна США оформила впевнену перемогу в матчі 1/4 фіналу Олімпійських ігор, здолавши команду Бразилії з рахунком 122:87. Найрезультативнішим у складі американської збірної став Девін Букер, який за 16 хвилин набрав 18 очок, реалізувавши 5 з 7 триочкових. У складі збірної Бразилії 30 очок та 6 підбирань до активу записав центровий Бруно Кабокло.

У півфіналі Олімпіади збірна США у четвер, 8 серпня, зіграє проти команди Сербії.

Бразилія — США 87:122 (21:33, 15:30, 35:31, 16:28)

Бразилія: Кабокло 30, Уертас 9, Сантос 7, Мейндль 7 + 6 передач, Нето 0 — старт; де Паула 15 + 8 підбирань, дос Сантос 8, Діас 8, Беніте 3, Лозада 0, Перейра 0, Фелісіо 0

США: Букер 18, Ембіід 14 + 7 підбирань, Джеймс 12 + 9 передач, Холідей 9, Каррі 7 — старт; Едвардс 17, Девіс 13 + 8 підбирань, Дюрант 11, Адебайо 9 + 7 підбирань, Вайт 5, Тейтум 5, Халібертон 2