У Північній Македонії (Скоп’є та Куманово) та Хорватії (Осієк) стартував XVIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ-2025). Участь у фестивалі беруть понад 4000 спортсменів віком від 14 до 18 років із 48 країн.
Збірна України представлена у 12 видах, зокрема у баскетболі 3х3 виступлять жіноча та чоловіча збірна України.
Сьогодні, 22 липня, — перший ігровий день для баскетболу 3х3 і ми готуємось вболівати за чоловічу збірну України під керівництвом Ярослава Ковальова. До складу збірної увійшли Нікіта Бешетя, Максим Шаповалов, Ян Іванов та Дмитро Стадник.
Хлопці потрапили до групи D, де суперниками стануть збірні Хорватії, Угорщини та Сербії. В перший день українці проведуть два матчі групового етапу.
Вівторок, 22 липня:
*організатори не встигли встановити корт, тому ранкова сесія баскетболу 3х3 перенесена, змістилась також вечірня. Нижче вже оновлений час
19:10* Україна — Сербія
23:00* Україна — Угорщина
Четвер, 24 липня
16:50 Хорватія — Україна
Жіночу збірну готував до Європейського юнацького олімпійського фестивалю Дмитро Неволін. До складу на змагання увійшли Анастасія Боровська, Світлана Полянцева, Куценко Валерія та Софія Лісюк.
Дівчата теж потрапили до групи D, де їх суперницями стануть збірні Франції, Великобританії та Угорщини. Свої перші матчі групового етапу жіноча збірна проведе 23 липня.
Середа, 23 липня:
16:00 Україна — Великобританія
20:15 Україна — Франція
Четвер, 24 липня
20:15 Угорщина — Україна
До плейоф виходять по дві кращі збірні з кожної групи. Чвертьфінали, а також медальні матчі пройдуть 25 липня.
Вперше ключові змагання за участі українських спортсменів будуть транслюватися наживо з українським коментарем. Усі ефіри відбуватимуться на офіційному YouTube-каналі платформі DeTalks. Також трансляцію всіх матчів з баскетболу 3х3 можна буде дивитись на офіційному сайті змагань.