Вища жіноча ліга: результати матчів 4 листопада

Сьогодні, 4 листопада, баскетбольний сезон у жіночій Вищій лізі продовжився чотирма матчами.

У Черкасах зіграно два матчі в групі 1.

Об'єднана команда Збірна Полтавської обл.-БК Полтава-Баскет-СумДПУ-КДЮСШ№1 м. Суми здобула перемогу над іншою об’єднаною командою ДЮСШ-УГСП-Переяслав та столичного ДЮСШ-№3 з рахунком 49:70. Матч відбувся в Черкасах в рамках групи 1 регулярного чемпіонату жіночої Вищої ліги.

У переможців тріпл-дабл оформила Вікторія Пазюк з 13 очками, 20 підбираннями та 10 передачами. В кроці від тріпл-даблу зупинилась її одноклубниця Валентина Оніщенко з 11 очками, 9 підбираннями та 10 передачами. Найрезультативнішою в матчі стала гравчиня Переяслава Олександра Герасименко з 22 очками.

В іншій грі дня господарки майданчику Збірна Черкаської області-Венето-Черкаси обіграла БК ХАІ-Збірну Харківської області 51:32. Перша половина зустріча пройшла за переваги харківської команди, яка втім не могла відірватись більше ніж на 5 очок. А ось після великої перерви на майданчику домінували баскетболістки Венето-Черкаси, довівши матч до впевненої перемоги. В свою чергу ХАІ набрав лише 6 очок за дві чверті.

У переможниць четверо гравчинь набрали більше 10 очок, а найрезультативнішою стала Марія Рудакова з 14 балами.

Команди групи 2 грали матчі у Києві та Івано-Франківську.

Київ-Баскет-КСЛІ на своєму майданчику розпочав сезон з непростої перемоги над СДЮСШОР-4 Миколаїв. Після рівної першої чверті, Київ-Баскет-КСЛІ заволодів ініціативою і довів свою перевагу до +11 в третій чверті, але СДЮСШОР-4 зумів вирівняти гру і навіть вийшов вперед в четвертій чверті. Та все ж киянки краще провели кінцівку і виграли матч.

У переможниць Анна Тонконожко набрала 16 очок, а Вікторія Скубій зібрала 18 підбирань. В складі миколаївської команди відзначимо Ольгу Назаренко з 17 очками та 13 підбираннями.

Збірна Івано-Франківської обл.-БК Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2-Спортліцей на своєму майданчику здолала львівський КІВС-СКІФ 69:61. Франківська команда всю гру була попереду, хоча КІВС-СКІФ намагався триматись і, наприклад, в середині третьої чверті скоротив своє відставання до 2 очок, але господарки втримали перемогу.

У переможниць Анастасія Шепелюк набрала 29 очок, ставши найрезультативнішою в матчі, а Ірина Бугайова оформила дабл-дабл з 19 очками та 14 підбираннями. У львівської команди дабл-дабл в активі Дарії Решетнікової – 21 очко та 10 підбирань.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат

Група 1. Черкаси. Школа №18
ДЮСШ-УГСП-ПЕРЕЯСЛАВ (м.Переяслав)-ДЮСШ-№3 (Київ) – Збірна Полтавської обл.-БК "ПОЛТАВА-БАСКЕТ-СумДПУ-КДЮСШ№1 м. Суми" 49:70 (10:19, 13:19, 15:15, 11:17) / статистика

Збірна Черкаської області-Венето-Черкаси – БК ХАІ-Збірна Харківської області 51:32 (14:18, 14:8, 12:4, 11:2) / статистика

Група 2. Київ. ПС Венето
КСЛ-Київ-Баскет – СДЮСШОР-4 66:59 (17:16, 25:18, 10:17, 14:8) / статистика

Група 2. Івано-Франківськ. Франківськ-Арена
Збірна Івано-Франківської обл.-БК Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2-Спортліцей – КІВС-СКІФ 70:61 (24:15, 9:11, 17:12, 20:23) / статистика

Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.