Суперкубок-2021: Історія протистоянь Прометея та Будівельника у минулому сезоні

До матчу за Суперкубок України-2021, який покладе початок новому баскетбольному сезону, залишається трохи більше тижня. 22 вересня, у київському Палаці спорту, Прометей та Будівельник посперечаються за перший трофей у сезоні.

Квитки на матч ви можете придбати за цим посиланням.

Читайте: Битва чемпіонів: прев’ю матчу Прометея та Левськи від ФІБА

Перед принциповим матчем, ФБУ вирішила пригадати історію протистоянь чинних чемпіонів України та володарів Кубку країни у сезоні 2020/2021. У минулій кампанії Прометей та Будівельник зустрічалися 5 разів, у чотирьох матчах сильнішими були кияни.

Суперліга, 04.02.

Прометей – Будівельник 78:91 (13:19, 19:24, 23:28, 23:20)

У першому очному поєдинку минулого сезону, Будівельник завітав у гості до Прометея, тоді ще у Кам’янське. Підопічні Ігорса Міглініекса забрали до свого активу три перші чверті, а з ними впевнено виграли і матч – 78:91.

Найрезультативнішим у складі гостей тоді став Реджі Джонсон, який набрав 26 очок. Брайс Джонсон оформив дабл-дабл із 12 очок та 10 підбирань.

Суперліга, 07.02.

Будівельник – Прометей 93:91 (24:23, 17:22, 22:29, 30:17)

За три дні, після першої гри, Будівельник та Прометей зійшлися на майданчику знову, але вже на території киян, у столичному Палаці спорту. Матч видався дуже запеклим. Команда, яку тоді ще очолював Віталій Черній, підходила до четвертої 10-ти хвилинки з перевагою в 11 очок. Однак, у заключній чверті кияни зуміли не лише відігратися, але й здобути перемогу.

Найкращим снайпером у складі Будівельника у цьому матчі знову став Реджі Джонсон, який набрав 23 очки. У Прометея найбільший вклад у результат зробив Майкл Маєрс – 27 очок.

Суперліга, 20.03.

Будівельник – Прометей 98:90 (22:20, 30:28, 16:17, 30:25)

У третьому очному матчі, Прометей знову завітав у гості до Будівельника у Київ і знову поступився. На велику перерву столичні пішли з перевагою у 4 очки. У третій чверті червоно-білі мінімально скоротили відставання. Та у заключному ігровому відрізку господарі повернули собі ініціативу і тріумфували – 98:90.

Найрезультативнішим гравцем того матчу став Рашад Вон, захисник Прометея записав до свого активу 27 очок. У складі Будівельника найкращим став Ківон Девенпорт, який оформив дабл-дабл із 22 очок та 12 підбирань.

Кубок України, 31.03.

Будівельник – Прометей 72:66 (17:19, 19:17, 14:19, 22:11)

В останній день березня жереб звів Будівельник та Прометей у чвертьфіналі Кубку України. У першій половині зустрічі на майданчику панувала рівновага. Як результат, на велику перерву команди пішли за нічиєї – 36:36. Після відпочину, червоно-білим вдалося перехопити ініціативу, але ненадовго. У заключній чверті домінування Будівельника було беззаперечним, що дозволило киянам здобути перемогу – 72:66. У підсумку столичні і виграли трофей, здолавши у півфіналі Миколаїв а у фіналі Черкаські Мавпи.

Суперліга, 29.04.

Прометей – Будівельник 98:78 (32:16, 15:22, 22:19, 29:21)

У заключному, 5-му матчі минулого сезону, Прометею нарешті вдалося переграти Будівельник, при чому, здобути розгромну звитягу. Вже у першій чверті господарі заволоділи перевагою у 16 очок. У наступному ігровому відрізку столичним вдалося трохи скоротити відставання, але друга половина гри залишилася за Прометеєм, який святкував перемогу з відривом у 20 очок.

Дабл-дабл за червоно-білих оформив Ді Джей Стефенс, він набрав 24 очки та зробив 13 підбирань.

Напередодні стартував баскетбольний сезон в Україні
Ронен Гінзбург: гра за Суперкубок - ознака хорошої якості українського баскетболу
Головний тренер Прометея прокоментував перемогу команди над Будівельником у матчі за Суперкубок.
Ді Джей Стефенс: гарний початок сезону для нас
Гравець Прометея прокоментував перемогу команди у матчі за Суперкубок України.
Андрій Грицак: до останньої секунди боролися і намагалися перемогти
Капітан Будівельника прокоментував поразку від Прометея в Суперкубку.
Ігорс Міглінієкс: провал після великої перерви коштував нам Суперкубка
Наставник Будівельника прокоментував поразку команди в матчі за Суперкубок України.
Прометей – Будівельник: цифри та рекорди Суперкубка-2021