Київ-Баскет вдруге у сезоні переміг Будівельник

Завдяки вдало проведеній другій половині матчу, Київ-Баскет переграв Будівельник вдруге у сезоні і здобув першу перемогу в 2021 році - 92:90.

Хід матчу

Перша чверть розпочалася рівно. За перші 5 хвилин лідер турнірної таблиці вирвався вперед лише на один бал. Проте, трохи згодом, завдяки двом дальнім Павлова, триочковому та двоочковому Близнюка і  штрафним Коренюка, підопічним Айнарса Багатскіса вдалося повести +8. Здавалося, що Київ-Баскет заволодів ініціативою, але Девое був проти. За півтори хвилини до кінця першої чверті він реалізував два триочкових та два штрафних кидки. Також видовищним данком відзначився Девенпорт. Як підсумок, +2 на користь Будівельника.

В середині другої чверті підопічні Леоніда Яйла здобули серйозну перевагу в +14 очок. Чудово себе показали Девенпорт та Девое, які набрали 12 балів на двох впродовж 5 хвилин. Та все ж в космічний відрив Київ-Баскет своїх суперників не пустив. 8 очок Джейкобсона, 4 Янга, по 2 в Коренюка та Мессі дозволили скоротити відставання до 8 пунктів.

В третій чверті чудово себе проявив Олександр Мішула, який реалізував 3 дальніх постріли. Окрім того, один дальній та двоочковий на рахунку Павлова, два з фарби від Близнюка, по одному від Коренюка та Янга. Київ-Баскет скоротив відставання до 3 очок.

В заключній частині підопічні Айнарса Багатскіса вперше від початку матчу змогли вийти вперед. Вдалося це завдяки чудовим діям легіонерів команди: Мессі, Янг та Джейкобсон набрали на трьох 19 очок. Київ-Баскет у підсумку мінімально перекидав суперника 36 проти 34, завдяки чому переміг – 92:90.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ. ПС Венето

Будівельник – Київ-Баскет 90:92 (24:22, 26:20, 21:26, 19:24) / СТАТИСТИКА

Будівельник: Джонсон Джуніор 10 очок + 3 підбирань + 2 передач, Девое 32 очок + 4 підбирань + 5 передач, Анісімов 8 очок + 3 підбирань + 4 передач, Девенпорт 18 очок + 8 підбирань + 3 передач, Джонсон 9 очок + 6 підбирань + 4 передач

Київ-Баскет: Янг 19 очок + 3 підбирань + 10 передач, Коренюк 10 очок + 7 підбирань, Близнюк 15 чок + 7 підбирань + 6 передач, Джейкобсон 17 очок + 3 підбирань, Мессі 9 очок + 2 підбирань + 3 передач, Павлов 8 очок + 4 підбирань + 1 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату