Фінальний тур літнього Кубка України 3х3 "Вперед до перемоги" пройде у столиці України місті Києві на НСК Олімпійський в неділю, 4 вересня.
На турнірі виступлять 12 команд, які напередодні були розсіяні по групам.
До вашої уваги розклад змагань, які стартують о 10:00, а також склади фіналістів, які будуть змагатись за нагороди.
Розклад змагань:
10:00 Корт 2 Група С PoltavaRegion - ЗСО – СумДУ
10:00 Корт 1 Група А Boris "Magic"Johnson - Базара ноль
10:25 Корт 2 Група D Промбудсфера - Оболонь
10:25 Корт 1 Група В Stifler - БК Тернопіль
10:50 Корт 2 Група C BM Group - ЗСО – СумДУ
10:50 Корт 1 Група A Borsch - Базара ноль
11:15 Корт 2 Група D BC Kryvbas - Оболонь
11:15 Корт 1 Група B Житомир-ЖКК - БК Тернопіль
11:40 Корт 2 Група C PoltavaRegion - BM Group
11:40 Корт 1 Група A Boris "Magic"Johnson - Borsch
12:05 Корт 2 Група D Промбудсфера - BC Kryvbas
12:05 Корт 1 Група B Житомир-ЖКК - Stifler
12:40 Корт 2 1/4 фіналу А1 – С2
12:40 Корт 1 1/4 фіналу D1 – B2
13:05 Корт 2 1/4 фіналу B1 – D2
13:05 Корт 1 1/4 фіналу C1 – A2
13:30 Корт 1 1/2 фіналу
13:55 Корт 1 1/2 фіналу
14:30 Корт 1 матч за 3 місце
14:55 Корт 1 фінал
Склади команд:
Група A:
Boris "Magic" Johnson: Костянтин Анікієнко, Андрій Кобець, Владислав Лисаненко, Олександр Шашков
Borsch: Анатолій Челован, Дмитро Кравченко, Дмитро Smoove Кривенко, Олександр Руденко
Базара ноль: Алекс Фурс, Нікіта Воєвода, Роман Козлов, Володимир Конєв
Група B:
Житомир-ЖКК: Олександр Шепелев, Юрій Шкондя, Артем Водолазький, Олексій Адедиран
Stifler: Олександр Алєксєєв, Влад Куріленко, Владислав Лукінський, Нікіта Ханча
БК Тернопіль: Дмитро Забірченко, Максим Нікітін, Максим Івшин, Владислав Рижов
Група C:
PoltavaRegion: Ігор Бугаєвський, Володимир Мішенко, Віктор Ринцев, Дмитро Власенко
BM Group: Ярослав Карпюк, Артем Смітюх, Матвій Музичук, Дмитро Поліщук
ЗСО-СумДу: Ростислав Кабанов, Ігорь Стародуб, Євген Бречка, Максим Михайлов
Група D:
Промбудсфера: Едуард Федчук, Володимир Коцько, Дмитро Швагринський, Сергій Юрченко
BC Kryvbas: Олександр Бречка, Сергій Старцев, Антон Єрмаков, Вадим Заплотинський
Оболонь: Євген Дзюбак, Сергій Куркович, Павло Шкорін, Володимир Ліщук
Змагання відбуватимуться без глядачів відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 28.05.2022 No 1587 «Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану". У разі повідомлення про повітряну тривого учасники змагань переходять у найближче укриття.
Стежити за змаганнями можна буде завдяки онлайн трансляціям на сайті ФБУ.
Нагадаємо, три з проведених етапів виграла команда Boris "Magic"Johnson. Переможцем другого туру стала "Промбудсфера", а четвертмй етап у Черкасах виграла команда "Stifler".