Черкаські Мавпи у важкому поєдинку перемогли Прометей

Команда Максима Міхельсона заволоділа мінімальною перевагою на старті матчу і змогла її зберегти впродовж всього матчу - 94:90.

Хід матчу

Перша половина матчу пройшла досить рівно. В стартовій чверті лише на один кидок влучнішими були Мавпи – 11 проти 10, також господарі ефективніше діяли під щитами зробивши 9 підбирань, тоді як у суперника – 7. Прометей краще виглядав командо – 5 передач проти 3. Хорошу гру показав новачок господарів Камерон Янг, який набрав 9 очок. У гостей 8 балів додав в актив Рашид Вон.

В другій чверті тенденція зберіглася. Черкаські Мавпи краще реалізовували своїм моменти (19 проти 17) та грали під щитами (21 підбирання проти 17), а підопічні Віталія Чернія демонстрували більш комбінаційну гру – 9 передач проти 6. Увімкнувся в складі Максима Міхельсона Діон райт, який обійшов Камерона Янга за набраними очками – 13.

Після великої перерви Черкаські Мавпи почали домінувати під щитами. На момент завершення третьої чверті в їхньому активі було 32 підбирання, тоді як у суперника на 10 менше. Це дозволяло господарям використовувати кидки другого шансу, завдяки чому вони зберегли перевагу +5. До Камерона Скотта та Діона Райта також додався Дмитро Скапінцев, який набрав 14 балів. У складі Прометея обійшов Рашида Вона Денис Лукашов – 18 очок проти 17 у партнера.

У заключній частині у вогні перебував Діон Райт. Гравець Черкаських Мавп брав на себе ініціативу у відповідальніші моменти і не підводив. Лише за одну 10-хвилинку він набрав 13 очок, загалом додавши 30 у актив.  Такий внесок допоміг його команді перемогти – 94:90.