Будівельник здобув тринадцяту перемогу в сезоні

Будівельник переміг вдома Миколаїв у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 91:77.

Хід матчу
Кияни по-господарськи з перших атак пішли вперед. Рахунок у матчі відкрили два поспіль дальні влучання Бурта та Девенпорта. Згодом Кобець додав третє влучання з-за дуги. Ще до середини ігрового часу стартової чверті Будівельник мав 14 очок переваги. Та гості поступового оговталися й стали нарощувати спротив. На 6 дальніх влучань суперника миколаївці відповіли тим же, але з меншої кількості спроб. З середньої дистанції миколаївці також були влучнішими. Тож до великої перерви з переваги Будівельника залишилося лише 6 очок.

По перерві ще якийсь час в поєдинку трималася рівновага. Миколаїв відіграв ще один бал загальної різниці. Та на заключну чверть матчу більше сил залишилося в господарів. Відтак кияни повернули перевагу в 14 очок та здобули 13-ту перемогу в сезоні.

Герої матчу
Найрезультативнішими в переможців стали Девенпорт (21 очко) та Брайс Джонсон (18).

Наступний матч
Будівельник наступний матч грає 11 березня в Тернополі. Миколаїв наступного дня гратиме на виїзді проти Хіміка.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

4 березня
Київ. 19:00

Будівельник (Київ) – Миколаїв – 91:77 (28:19, 20:23, 20:21, 23:14)
Будівельник: Девенпорт 21о + 6пд, Д. Джонсон 18о + 13пд, Бурт 13о + 16пр, Кобець 9о + 6пд, Девое 9, Звонов 9, Яковічс 8, Р. Джонсон 4, Анісімов, Горбенко, Кожемякін, Козлов.
Миколаїв: Едж 17, Дубоненко 15, Конате 13о + 7пд, Гудвін 11о + 5пд, Приймак 6о + 8пд, Едріан 6о + 6пд, Колтер 6о + 8пр, Хохоник 3.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.