Черкаські Мавпи у безкомпромісній боротьбі перемогли Запоріжжя

БК "Запоріжжя-ZOG" – БК "Черкаські Мавпи" 74:80 (23:16, 19:20, 10:28, 22:16)

БК "Запоріжжя-ZOG": Конате, Носков та Мальчевський – по 15 балів.

БК "Черкаські Мавпи": Кольченко 20 балів.

Повна статистика матчу

Дивіться:"Запоріжжя" - "Черкаські Мавпи". Коментарі після матчу

Хід гри:

В Запоріжжі відбувся надпринциповий матч між конкурентами за п’яте місце турнірної таблиці. Запоріжани вдома приймали команду Максима Міхельсона.

На старті зустрічі команди обмінялися точними спробами від Конате та Чумакова та надалі демонстрували в більшій мірі захисний баскетбол. В кінцівці чверті міні-ривок здійснив Станіслав Овдєєнко, який двічі поспіль влучив з периметру та відправив команду з Черкас на хвилинну перерву. Закінчилася ж чверть за рахунку 23:16 на користь господарів паркету.

Другий період знову активніше розпочали запоріжани: Дмитро Липовцев влучив дальній кидок і зробив різницю в рахунку двозначною. Проте після цього ввімкнулася вже команда гостей: молодий розігруючий Макс Мірошниченко, закинув власний дальній та довів, що заслуговує бути в активній ротації своєї команди, вже після цього підключилися і партнери. Як наслідок в середині чверті "Черкаські Мавпи" мали один бал переваги після проходу від Сізова. Але у Віталія Мальчевського, який лише нещодавно прибув до нової команди були свої думки щодо цього. Форвард двічі був точний з-за дуги та вивів свій клуб знову вперед, а перша половина завершилася за рахунку 42:36 для господарів.

В другій половині черкасці зуміли кардинально перекроїти гру.  Досвідчені Кальніченко та Кольченко взяли ініціативу у власні руки та оформили ривок 13:0 на старті чверті. Запоріжани після цього змогли дещо зупинити гостей, проте все ж розгромно програли третю десятихвилинку з рахунком 28:10.

В заключному відрізку гри на майданчику відбувалися справжні баскетбольні баталії в кращих їх традиціях. Емоції, заруба та безкомпромісна боротьба точилася всі останні десять хвилин. В підсумку ж завдяки спурту в третій десятихвилинці, вдалим захисним діям в останній та виграній боротьбі під кошиком перемогу в принциповому матчі святкували гості - 74:80.

Герої матчу:
Кращим сьогодні був гравець Черкас – захисник Олександр Кольченко, на рахунку якого 20 набраних балів та 5 асистів.

Дивіться:Запоріжжя - Черкаські Мавпи: фотогарелея матчу

Найближчі матчі:

Гості наступну гру проведуть 16 лютого, коли вдома зіграють проти "БІПИ" з Одеси. Господарі ж паркету на день пізніше спробують перервати свою серію з 11 поразок поєдинком проти команди із заходу країни – луцького "Волиньбаскету".