Черкаські Мавпи здобули четверту перемогу поспіль

"Черкаські Мавпи" – "Кремінь" 80:68 (16:14, 21:10, 27:23, 16:21)

"Черкаські Мавпи": Кальніченко 24оч, 4пб, 5пр.

"Кремінь": Тіщенко 20оч, 8пб.

Повна статистика матчу

Хід гри:

Сьогодні в Черкасах відбувся черговий цікавий поєдинок. Місцеві "мавпи" приймали сусіда по турнірній таблиці - БК "Кремінь" з Кременчука.
Цікавості протистоянню додавав той факт, що минулого вікенду кременчужани на рівних грали проти одного з лідерів чемпіонату -  "Будівельника", а в першому колі змагань поступилися черкасцям лише у овертаймі.

Отож на старті гри капітан "мавп" Андрій Кальніченко відкрив рахунок власними набраними балами з-під кошика, а колишній бігмен черкасців, а зараз гравець БК "Кремінь" Олександр Тіщенко відповів власними балами з лінії штрафних. Запалив публіку в Черкасах новачок команди – Демонтре Харріс. Американець забив ефектні два згори, та в цілому провів вдалий відрізок часу на паркеті. Чверть же завершилася за мінімальної переваги господарів паркету – 16:14.

Другу чверть обидва колективи розпочали також грою від захисту, проте все той же форвард гостей Олександр Тіщенко звільнився від опіки і забив першу трьоху в матчі для своєї команди. Після цього команда в білій формі почала грати ще більш дисципліновано в захисті та оформила затяжний ривок, який дозволив підопічним Максима Міхельсона піти у роздягальню за комфортної переваги у 13 набраних балів. Загальний же рахунок 37:24 після двох зіграних чвертей.

Стейсі Девіс розпочав третю десятихвилинку з власного перформансу: американець за короткий відрізок часу забив дві трьохи у кошик суперника та власними силами реалізував ривок 8:2 для своєї команди. Проте кременчужани не знітилися та відповіли власними дальніми.

Далі "мавпи" знову зуміли ще відірватися у рахунку, але Зозуля з Кременчука на останній секунді закинув розкішний баззер та скоротив різницю у рахунку для своєї команди до 17 балів.

Заключна чверть розпочалася з міні-ривка гостей: гравці в темній формі були влучнішими в перестрілці дальніми та зуміли скоротити відставання від "мавп" до 11 балів. Проте капітан черкасців Андрій Кальніченко сьогодні був нестримний: досвідчений українець реалізовував практично все з гри та ще в середині чверті своєю черговою трьохою зняв питання про переможця в Черкасах. Завершився ж матч за рахунку 80:68 і це вже четверта поспіль перемога для господарів майданчику.

Дивіться: Черкаські Мавпи - Кремінь: фотогалерея матчу

Герої матчу:

Нестримний капітан "Черкаських Мавп" Андрій Кальніченко сьогодні здобув 24 бали, виконав 5 перехоплень та став кращим гравцем матчу.

Дивіться: Черкаські Мавпи - Кремінь: коментарі після матчу

Найближчі матчі:

Гості свій наступний матч проведуть 9 грудня вдома проти "Кривбасу". Старт гри о 19:00.

"Черкаські Мавпи" наступну гру в рамках Суперліги Парі-Матч проведуть на виїзді в Южному, де зустрінуться з місцевим "Хіміком". Гра розпочнеться о 18:00.

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 влучань