БК "Дніпро" – БК "Кривбас" 55:48 (20:13,10:15,11:12,14:8)

БК "Кривбас": 13оч, 6рп.

Повна статистика матчу

ДивітьсяДніпро - Кривбас: фотогалерея матчу

Хід гри:

З самого початку гри команди підтвердили, що цей матч дійсно є центральним. Боротьба на кожному клаптику паркету, неймовірна напруга  - все це про матч у Дніпрі. Відкрив рахунок у дніпровському дербі один з лідерів "синіх" – Станіслав Тимофеєнко після проникаючої передачі від одного з партнерів. Далі ще один потенційний лідер "Дніпра" та гравець національної збірної України – Олександр Мішула додає ефектні два. "Кривбас" же відкрив лік власним набраним балам лише на четвертій хвилині матчу з лінії штрафних, проте після проходу Шевченка рахунок в матчі стає 11:1. В другій половині чверті команди обмінялися не спортивними фолами, що ще більше підкреслило всю принциповість сьогоднішнього матчу. На останній же секунді періоду лідер криворіжців Дмитро Глєбов реалізує баззер-біттер і відправляє команди на перерву за рахунку 20:13.

На старті другого періоду Кривбас виграв два поспіль підбирання на щиті суперника та провів у атаці майже хвилину, проте перетворити цю перевагу у набрані бали криворіжці так і не змогли. В своїй же стартовій атаці снайпер "Дніпра" Закурдаєв точно реалізує трьоху, а Мішула з-під кільця забиває неймовірні два! Після цього ввімкнувся в атаці вже й "Кривбас": Орленко, який щойно вийшов на паркет, забиває один за одним два кидка та скорочує різницю всього до двох пунктів і цим змушує наставника "Дніпра" брати тайм-аут, але завдяки влучності Вільховецького, який закинув три бали на останній секунді періоду, різниця в 2 бали так і залишилася. 30:28 після двох зіграних чвертей.

Друга половина матчу розпочалася з ефектного данку Загреби, але захисник "Кривбасу" Сергій Попов за декілька секунд відповідає власною трьохою та скорочує відставання своєї команди до мінімуму, а в наступній атаці капітан гостей Дмитро Глєбов і взагалі вперше виводить криворіжців вперед власним точним кидком! В середині чверті перевага "Кривбасу" сягнула п’яти очок після влучного триочкового від Миколи Вільховецького. Господарі паркету на такий розвиток подій відповіли надзвичайно ефектним лей-апом від Шевченка після передачі Олександра Мішули! Після цього моменту місцевий ПС "Шинник" буквально вибухнув від емоцій вболівальників, яких доречі на матчі було присутньо чимало.

Остання чверть розпочалася зі швидкої трьохи від все того ж Шевченка, який зловив кураж у другій половині матчу. Далі ж за стартові чверті команди на двох набрали лише 6 балів і це лише збільшувало важливість кожної влучної атаки! Ще один сплеск емоцій у плаці спорту спричинив капітан дніпрян – Станіслав Тимофеєнко, який відзначився потужним блок-шотом на Липовцеві. В кінцівці ж зустрічі нерви виявилися сильнішими у господарів паркету, які впевнено провели заключні хвилини за заслужено перемогли з рахунком 55:48.

Дивіться:Дніпро - Кривбас: Прес-конференція після матчу

Гравець матчу:

Кращим у складі "Дніпра" був розігруючий збірної України – Олександр Мішула, який за 30 хвилин на майданчику набрав 15 балів та віддав 7 результативних передач.

У криворіжців проявив себе форвард Дмитро Глєбов. На його рахунку 13 балів, 6 результативних передач та три перехоплення.

Найближчі матчі:

Дніпряни наступний матч проведуть післязавтра також вдома! О 14:00 підопічні Дениса Журавльвова зіграють проти МБК "Миколаїв".

Гості також післязавтра зіграють на виїзді у Запоріжжі. Старт матчу також о 14:00.

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.