У Переяславі-Хмельницькому в черговому турі Юнацької баскетбольної ліги Київської області зіграли юнаки 2000/01 р.н. та 2004/05 р.н.
Результати матчів серед юнаків 2000/01 р.н.:
"Стугна-Баскет" (Українка) – "Переяслав-00" - 43:80
"Бориспіль" - "Стугна-Баскет" (Українка) – 74:47
"Бориспіль" - "Переяслав-00" - 74:63
5-ка найрезультативніших гравців ЮБЛКО серед юнаків 2000/01 р.н.
1. Пилипенко Микита ("Переяслав") – 119 очок (29,8) – 4 гри;
2. Пилипенко Артур ("Переяслав") – 112 очок (28,0) – 4 гри;
3. Гінжелюк Сергій ("Бориспіль") – 105 очок (26,3) – 4 гри;
4. Григоренко Дмитро ("Стугна-Баскет") – 74 очки (18,5) – 4 гри;
5. Приходько Владислав ("Бориспіль") – 57 очок (14,3) – 4 гри.
Результати матчів серед команд юнаків 2004/05 р.н.:
"Переяслав-04" - "ДЮСШ" (Буча) – 63:23
"ДЮСШ" (Буча) – "Бориспіль" – 31:40
"Переяслав-04" – "Бориспіль" – 65:33
5-ка найрезультативніших гравців ЮБЛКО серед юнаків 2004/05 р.н.
1. Д’яченко Роман ("ДЮСШ №1-Рух молоді") – 130 очок (21,7) – 6 ігор;
2. Кожушко Ярослав ("Переяслав") – 97 очок (16,2) – 6 ігор;
3. Гоєнко Симон (БК "Тейваз") – 87 очок (21,8) – 4 гри;
4. Шкляренко Віталій ("ДЮСШ УО") – 69 очок (11,5) – 6 ігор;
5. Дмитренко Олександр ("Бориспіль") – 54 очки (9,0) – 6 ігор.
У Броварах зустрілися команди юнаків 2002/03 р.н. Знову безперечним лідером стала команда "ДЮСШ-Рух молоді" (Біла Церква). Для команд Білої Церкви та "Орли" (Бровари) це були останні матчі першого етапу змагань. Решта команд ще чекають на наступний тур після якого стане зрозуміло як розташуються команди у турнірній таблиці. Наразі путівку до фінальної четвірки забезпечили собі юнаки Білої Церкви та, можна сказати достроково, БК "Тейваз" (Боярка).
Результати матчів:
"МОБІ-Boys" (Бровари) – "Орли" (Бровари) – 52:50
"МОБІ-Boys" (Бровари) - "ДЮСШ – Рух молоді" (Біла Церква) – 11:89
"Переяслав-04" - "ДЮСШ – Рух молоді" (Біла Церква) – 25:92
"Переяслав-04" - "Орли" (Бровари) – 78:45
5-ка найрезультативніших гравців ЮБЛКО серед юнаків 2002/03 р.н.
1. Слободенюк Сергій ("ДЮСШ №1-Рух молоді") – 145 очок (20,7) – 7 ігор;
2. Даліба Андрій ("ДЮСШ №1-Рух молоді") – 124 очки (24,8) – 5 ігор;
3. Бортник Юрій ("ДЮСШ №1-Рух молоді") – 115 очок (16,4) – 7 ігор;
4. Зайнчуківський Микола ("Переяслав") – 54 очки (9,0) – 6 ігор;
Максименко Віталій ("Орли") – 54 очки (7,7) – 7 ігор;
5. Дубина Артем ("Переяслав") – 49 очок (11,0) – 4 гри.
Погода у Києві
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на sinoptik.ua у Вінниці
Зіграно чергові матчі ЮБЛКО
Новини по темі