Черкаські Мавпи вирвали перемогу в Дніпрі і зрівняли рахунок у бронзовій серії

Дніпро - Черкаські Мавпи 77:82 (16:16, 26:23, 16:22, 19:22)

Дніпро: Мішула 20 + 10 передач, Тимофеєнко 20 + 5 підбирання, Загреба 11 + 4 підбирання, Ревзін 8, Дзюба 7 + 5 підбирань,

Черкаські Мавпи: Кольченко 28 + 5 підбирань + 4 передачі, Девіс 11 + 9 підбирань, Тихонов 9 + 5 підбирань, Кальніченко 9, Бояркін 8 + 7 передач, Івшін 8, Чумаков 7, Сізов 2

Рахунок в серії - 1:1

Хід гри

Команди сміливо почали матч, влаштувавши перестрілку з-за дуги, переможцями з якої вийшли Мавпи. Гості захопили перевагу на перших хвилинах, виглядали краще в атаці і влучали з гри з високим відсотком. Господарі підрівняли рахунок під завісу стартової десятихвилинки завдяки перебору фолів у Мавп, за що Дніпро карав суперника точними штрафними.

Друга чверть проходила в рівній боротьбі. У кожного з колективів був свій герой в атаці: у Мавп шикарну першу половину провів Кольченко, який нарешті прокинувся і набрав 17 очок за дві чверті. У Дніпра, як і в першому матчі, вів за собою команду Мішула, який і в цьому поєдинку взяв роль першої скрипки в атаці. Найбільш неприємним моментом для Дениса Журавльова стали 4 фоли лідера команди Станіслава Тимофеєнка, у Мавп також з фол траблом на велику перерву пішов Сізов.

У третій чверті гравці обох команд трохи завелися і почали грати в більш швидкий баскетбол з елементами гри один в один. Продовжував феєрити Кольченко, який до середини десятихвилинки набрав половину командних очок і допоміг своїй команді не тільки виграти чверть, а й піти на останню перерву в ролі лідера.

Після десятихвилинної погоні, яка почалася ще на екваторі третьої чверті, Дніпро повернув собі лідерство завдяки двом влучним дальнім Вільховецького і Мішули. Реакція Міхельсона була моментальною - наставник Мавп взяв хвилину, щоб зупинити ривок суперника і привести своїх гравців до тями. І треба сказати тайм-аут виявився своєчасним: Мавпи тут же видали ривок 7:0 і швидко перевернули все з ніг на голову, після чого хвилину довелося брати вже Журавльову.

Однак, як виявилося, міні-спурт Мавп в цьому матчі був вирішальним. Гості зайшли у фінальну двохвилинку за 5-очкової переваги, яку Дніпро відіграти не зміг. Господарі не влучили вирішальні кидки і фактично закінчили матч неспортивним фолом Тимофеєнка, який грубо сфолив на Чумакові і відправився відпочивати. Мішула забив ще один триочковий, проте точні штрафні кидки Мавп дозволили їм зберегти здобуту перевагу і виграти другий матч бронзової серії!

Герої гри

Справжнім героєм матчу став захисник Черкаських Мавп Олександр Кольченко, який провів шикарний матч, набравши 28 очок.