Господарі захопили лідерство на Меморіалі Гаврилова

"Запоріжжя-ZOG" здобуло другу перемогу на домашньому передсезонному турнірі – Меморіал Гаврилова. Команда Дмитра Щиглінського здолала новачка Суперліги Парі Матч "Політехнік" з Харкова – 87:78.

У другому поєдинку ігрового дня "Кремінь" поступився "Миколаєву" - 59:81.

Майбутні харківські дебютанти вітчизняної Суперліги Парі Матч у попередньому поєдинку з "Кременем" склали враження команди, яка здатна кинути виклик будь-якому супернику. Сповна пізнали це на собі й запоріжці. Завдяки впевненим діям капітана господарів Олександра Рибалка, молодечому запалу Макса Конате та Максима Теряника, вже в першій чверті харків’яни, серед яких влучними кидками з-за дуги виділялися Роман Козлов і Антон Рочняк, двічі встановлювали рівновагу (12:12, 19:19).
Здавалося, в другому періоді підопічні Дмитра Щиглінського сповна скористаються фактором рідних стін. Адже, нарешті пішла гра в досвідченого Станіслава Овдєєнка. Однак не так сталося, як гадалося. П’ять разів гостям, серед яких виділявся Василь Сайнієв, вдавалося виходити вперед, тож два очки переваги, які мав  "Запоріжжя-ZOG" за підсумками першої половини гри, не віщували йому легкого життя після великої перерви. Тим більше, що травмувався центровий Антон Буц.

Однак, як і в попередній зустрічі, ініціативу взяв на себе Макс Конате, котрий поповнив особистий актив 7 очками. На 27-й хвилині матчу перевага запоріжців зросла до 11 пунктів (59:48). Але до перерви харків’яни зусиллями головним чином Антона Михайлова скоротили відставання до 7 очок.

Не менш впертим було протистояння суперників упродовж останніх десяти хвилин. Антонові Рочняку навіть вдалося зробити натяк на овертайм, скоротивши відставання до мізерних трьох пунктів (69:66). Та вирішальне слово було за Максом Конате, котрий у трьох поспіль атаках приніс своїй команді 6 очок. Саме він став найефективнішим гравцем матчу з 43 балами, а за результативністю розділив першість з харків’янином Антоном Рочняком.
Здобувши другу поспіль перемогу, "Запоріжжя-ZOG" очолило турнірну таблицю Меморіалу В’ячеслава Гаврилова. По одному виграшу в активі харків’ян і миколаївців. Саме з останніми господарі турніру зустрінуться недільного дня о 13:00. У іншому матчі зіграють дебютанти Суперліги Парі Матч "Політехнік" та "Кремінь" (11:00).