Хімік у фантастичному матчі переміг Дніпро і повів у серії

Хімік – Дніпро 76:73 ОТ (10:12, 15:23, 15:13, 24:16, 12:9)

Хімік: Лав 22 + 12 + 4 передачі, Сміт 16, Сидоров 11, Петров 10 + 7 підбирань, Конєв 9 + 7 підбирань

Дніпро: Тимофеєнко 23 + 12 підбирань, Мішула 10, Ревзін 10, Загреба 7 + 8 підбирань

Статиситка матчу

Хід гри

Перший матч півфінальної серії почався так, як і повинен виглядати матч плей-оф. Команди дуже щільно працювали в захисті, наслідком чого став невисокий відсоток кидків з гри та нерезультативний початок матчу. За стартову десятихвилинку команди в сумі ледь перевалили за 20-очкову позначку - Дніпро пішов на першу перерву, лідируючи в рахунку 12:10.

Трохи оживили гру суперники в першій половині другої десятихвилинки, обмінявшись міні-ривками: спочатку у відрив пішли господарі, після чого гості оперативно повернули паритет на табло. Ключовими в першій половині матчу стали дальні влучання Дніпра. Команда Дениса Журавльова відвантажила чотири триочкових в кільце Хіміка в другій чверті, завдяки яким відірвалася в рахунку і пішла на велику перерву за двозначної переваги. Гості зуміли налагодити гру в атаці в той час як южненці як і раніше не могли знайти свій кидок.

По ходу більшої частини третьої чверті Дніпро впевнено лідіровав в рахунку – максимальна перевага гостей сягнула 17 очок. Южненці набирали очки здебільшого за рахунок активної гри в фарбі від Лава, а також Петрова, який непогано увійшов у гру з лави. Повернутися в гру южненці зуміли в результаті ривка під завісу третьої чверті - Сміт закинув ефектний дальній кидок, а Бєліков реалізував два штрафних, залишивши від переваги Дніпра 8 очок.

Швидкий перехід з захисту в атаку приніс Хіміку свої плоди - южненці продовжили камбек і к середині заключної чверті продовжили нівелювати відставання. До того ж нарешті запрацювала дальня артилерія господарів - важливі кидки влучили Сміт і Сидоров, остаточно повернувши інтригу в цьому матчі. У вирішальний трихвилинний відрізок матчу команди увійшли за рівного рахунку та фол-траблах Сміта та Загреби.

Кульмінаційною стала остання хвилина матчу: спочатку Тимофеєнко оформив ендван, після чого дуже необов'язковий неспортивний фол отримав Закурдаев - обидва штрафні кидки Сміта виявилися точними. У цій же атаці свій третій дальній реалізував Сидоров, проте Дніпро не здався. Гості вдало розіграли вкидання - Тимофеєнко увірвався в трисекундну і заробив фоли, закинувши обидва штрафних і зрівнявши рахунок. Героєм матчу міг стати Антіпов, однак триочковий кидок на перемогу бігмен Хіміка не реалізував - овертайм!

Ключовим моментом додаткової п'ятихвилинки став п'ятий фол лідера гостей Станіслава Тимофеєнка. Після фолд-ауту форварда Дніпра Хімік швидко відіграв 4-очкове відставання і вийшов вперед. 5 очок поспіль набрав Сміт, а важкий середній і точний штрафний Конєва поставили крапку в цьому фантастичному матчі. Хімік наздогнав Дніпро і здобув неймовірну вольову перемогу - 1:0 в серії!

Найближчі матчі

Наступний матч серії Хімік та Дніпро проведуть також у Южному. Матч відбудеться 7 квітня о 18:00.

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 влучань