Збірна України 3x3 зіграла на підготовчому турнірі в Естонії

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 продовжує підготовку до кваліфікації чемпіонату Європи 3х3, яка 15-16 червня відбудеться в Братиславі, Словаччина.

Напередодні, 8 червня, наша команда двома складами зіграла на турнірі в Естонії. Обидва склади подолали груповий раунд.

Став відомий формат відбору на чемпіонат Європи 3х3

Команда Україна-1, у складі якої зіграли Ілля Кабацюра, Яків Тітов, Євген Балабан та Максим Закурдаєв, посіла перше місце в групі В. Наша команда здобула три перемоги в трьох матчах, вигравши у NÕU PROBLEMS (21:7), Scanweld (21:15) та збірної Естонії U-23 (21:8).

Команда Україна-2 у складі Антона Давидюка, Данила Марківа, Нікіти Когута та Сергія Старцева вийшла з групи з другого місця, перемігши Spadematron (18:13), збірну Естонії U-21 (17:14) та поступившись національній збірній Естонії (16:21).

У півфінальному наші команди зіграли одна проти одної — Україна-1 перемогла Україну-2 з рахунком 21:13.

У фіналі, де зустрілися Україна-1 та національна збірна Естонії, було зафіксовано перемогу господарів (13:6), але фінальну гру не було дограно до кінця через те що розпочався дощ.

“Відіграли гарний турнір в Естонії. Зіграли майже пʼять ігор, дощ не дав закінчити фінальну гру. Останній тиждень підготовки і в бій!”, — написав головний тренер збірної України Володимир Холопов у своєму Facebook.

Володимир Холопов: Якщо в команді буде хімія, буде шанс вийти на чемпіонат Європи

У відбірковому турнірі ЧЄ-2024 чоловіча збірна України, нагадаємо, увійшла до квартету А, де зіграє проти Швейцарії, Словаччини та Болгарії. В групі В гратимуть Німеччина, Польща, Туреччина та Естонія. Лише дві збірні отримають путівку у фінальну частину ЧЄ, яка 22-25 серпня пройде в столиці Австрії Відні.
Жіноча збірна України претендує на участь у фінальному етапі Жіночої серії
Збірна України 3х3 поступилась Іспанії і стала третьою на етапі Жіночої серії в Пуатьє
Дивіться матчі українських збірних U-23 у другому стопі Ліги націй у Вільнюсі
Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі