Збірна України вийшла у фінал Універсіади

Команда Віталія Степановського вийшла до фіналу Універсіади в Наполі!
У півфінальному матчі збірна України з баскетболу обіграла суперників з Австралії із рахунком 82:80 !

Гра в Італії розпочалася доволі динамічно: команди стартували з обміну влучними середніми атаками, а вже через 2 хвилини після старту першої чверті наша збірна вперше в матчі вийшла вперед зусиллями Петрова після асисту від Ткаченка. Наступні шість хвилин команди грали абсолютно рівно, не відпускаючи одна одну більше ніж на два бали, проте під кінець чверті команда Степановського зуміла забезпечити собі невеликий відрив у 6 балів, який, втім, до завершення стартової десятихвилинки був змарнований – 21:23.

В другому періоді на паркеті продовжилась рівна та запекла боротьба на паркеті: команди йшли абсолютно рівно і на кожен набраний бал суперників – відповідали своєю вдалою атакою. На велику перерву збірна України мала шанс піти в ролі лідера, проте фол в нападі від Петрова на останніх секундах чверті не дав шанс влучити свій кидок, а от австралійці свій шанс не впустили та влучити два штрафних кидки – 41:39.

На старті другої половини гри наші суперники збільшили різницю в рахунку на свою користь до п’яти балів, проте наставник української збірної швидко взяв тайм-аут та зумів налаштувати команду. Надалі наша команда скоротила відставання, а вражаючий постер-данк від вихованця черкаської школи баскетболу Івана Ткаченка вивів нашу збірну вперед у рахунку вперше за довгий час.

На старті заключного періоду українська команда продовжила свій ривок, а після двох дальніх поспіль від все того ж Ткаченка та Петрова різниця вже складала 9 балів на користь збірної України. Але і вона трималась не довго, адже ще за декілька миттєвостей один з лідерів збірної Павлов реалізував фірмовий свій фірмовий напів гак та зробив різницю двозначною.

На заключних секундх автралійці зуміли скоротити відставання, але перемогу наша збірна не віддала! 82:80 – українська команда в фіналі Універсіади!

УНІВЕРСІАДА-2019
Чоловіки. 1/2 фіналу

9 липня
Неаполь. 21:00

Австралія - Україна - 80:82 (21:23, 20:16,20:21,19:22 )

Україна: Петров (15), Павлов (23), Кондраков (6), Сидоров (10), Марченко (13), Ткаченко (7).

Повна статистика матчу

Визначились фіналісти Студентської ліги
Зіграно матчі вирішальної стадії турніру
Топ-10 подій українського баскетболу в 2019 році
Підбиваємо підсумки насиченого року, що минає
Віталій Степановський про молодіжку, Чемпіонство Хіміка, Універсіаду та найемоційніші моменти року що минає (Частина ІІ)
Чемпіонство у Суперлізі, срібло Універсіади, призначення тренером «молодіжки» і асистентом у національну команду достатньо тем, для того щоб підбити певні підсумки 2019 року
Українські збірні прибули у Доху на Всесвітні пляжні ігри
Цього тижня 2 українські збірні стартують на Всесвітніх пляжних іграх, що організовані Міжнародним олімпійським комітетом
Артем Ковальов прокоментував срібло Універсіади: відео
Відео15.07.2019
Гравець Хіміка - про складові успіху у Неаполі
Віталій Степановський: ми показали, що у українського баскетболу є майбутнє
Головний тренер української збірної — про виступ на Універсіаді в Неаполі
Герої Універсіади - 2019 повернулися на Батьківщину
Сьогодні з Неаполя до Києва прибули чоловіча і жіноча збірні України з баскетболу на Універсіаді
Випуск Overtime. Повністю присв'ячений успіху українців на Універсіаді
Дмитро Корабльов і Євген Подорваний згадують, події 14-річної давнини і перше баскетбольне срібло Універсіади
Іван Ткаченко: Відчувалося що цей успіх потрібен був не лише нам!
Сьогодні в Україну повертаються герої Всесвітньої Універсіади в Неаполі
Сьогодні у OverTime вiціе-чемпіони Універсіади - 2005. Про спільне і відмінності двох срібних нагород
Євген Подорваний і Дмитро Корабльов пригадають, як здобували свої медалі на Універсіаді - 2005 і проаналізують виступ нашої збірної цього року
Україна виборола срібло Універсіади: відео топ-моментів фіналу та нагородження
Відео12.07.2019
Чоловіча збірна України дійшла до фіналу баскетбольного турніру Універсіади
Зустрічайте срібних призерів Універсіади
Чоловіча збірна України виборола срібні нагороди баскетбольного турніру Універсіади