Запоріжжя обіграло Політехніку-Галичину, вигравши четвертий матч в сезоні

Львівська Політехніка-Галичина поступилась Запоріжжю 72:76 в останньому матчі для команд регулярного чемпіонату Суперліги.

Першу чверть мінімально виграли баскетболісти Запоріжжя, але вже на початку другої десятихвилинки, здавалось, Політехніка-Галичина перехопила ініціативу. Втім, друга половина чверті залишилась за Запоріжжям, якому вдалось оформили відрив у 12 очок до великої перерви – 41:29.

На початку третьої чверті Запоріжжя втримували свою перевагу, але далі гравці Політехніки-Галичини почали влучати дальні кидки, що десь надихнуло команду і вона скоротила своє відставання до -5.

Пройшло ще три хвилини четвертої чверті і рахунок зрівнявся 56:56, але в цей момент Запоріжжя знову зуміло повернути собі ігрову перевагу – в наступні чотири хвилини запоріжці набрали 12 очок, тоді як львівська команда – жодного.

Але це не все – Федчук набрав 8 очок поспіль і повернув інтригу, а тиочний триочковий Горобченко за 16 секунд до кінця зробив рахунок 72:74 на користь Запоріжжя. Львівська команда очікувано сфолила, але Морозов двічі влучив зі штрафного і встановив кінцевий рахунок.

Головними героями Запоріжжя в цей день стали Роман Морозов, який набрав 25 очок і став найрезультативнішим в матчі, а також Антон Буц, який ще в першій половині оформив дабл-дабл, а в підсумку набрав 20 очок і зібрав 15 підбирань.

Політехніка-Галичина завершила сезон на п’ятому місці турнірної таблиці з 15 перемогами в 32 матчах, тоді як Запоріжжя стало останнім, вигравши лише чотири гри.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxxArena

Політехніка-Галичина — Запоріжжя 72:76 (15:17, 14:24, 20:13, 23:22) / статистика

Політехніка-Галичина: Ожегов 7, Федчук 12, Станішевський 12 + 7 підбирань, Тіщенко 11 + 7 підбирань, Горобченко 11 + 8 підбирань – старт; Кич 15 + 7 підбирань + 6 передач, Бартоломеєв 2, Крамар 2

Запоріжжя: Буц 20 + 15 підбирань, Биков 9 + 11 підбирань, Ледньов 10, Морозов 25 + 7 підбирань, Тельчаров 3 – старт; Покоєнко 5, Кліманов 4 + 6 підбирань, Дмитренко 0

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.