Володимир Герун допоміг Бююкчекмедже обіграти команду Євроліги, українське дербі у Латвії

Кращим українським гравцем попереднього дня став центровий Володимир Герун, який разом з Бююкчекмедже здобув перемогу над командою Євроліги Анадолу Ефесом 90:89 у чемпіонаті Туреччини. Герун за 29 хвилин на майданчику набрав 8 очок (4/8 двоочкових, 0/1 штрафних), зробив 10 підбирань та 4 передачі при 1 втраті та 5 фолах. Бююкчекмедже завдяки перемозі відірвався від зони вильоту на 1 перемогу.

В'ячеслав Бобров разом з Нантером поступились Ле Портелю 71:87 у матчі регулярного чемпіонату Франції. Бобров провів на майданчику 13 хвилин, за які набрав 4 очки (2/3 двоочкових, 0/1 триочкових) та зробив 1 перехоплення. Нантер програв другий матч поспіль, залишаючись на 9 сходинці.

Гран-Канарія без Артема Пустового поступилась Болоньї в матчі регулярного чемпіонату Єврокубку – 68:70, але втрималась на першій позиції групи В, маючи 12 перемог у 17 іграх. Завершиться груповий раунд для Гран-Канарії 6 квітня домашнім матчем з Венецією.

У латвійсько-естонській лізі стартував раунд плейоф і вже в 1/4 фіналу відбувається українське дербі – ВЕФ Віталія Зотова зустрічається з Тарту Олександра Ковляра.

Перемігший у регулярному чемпіонаті ВЕФ впевнено виграв перший домашній матч 91:57. Віталій Зотов за 16 хвилин на майданчику набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/4 триочкових), зробив 3 передачі та 3 підбирання при 1 втраті. Олександр Ковляр за 18 хвилин набрав 4 очки (1/2 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання та 1 передачу при 3 втратах.

В Ірані в плейоф Махрам здобув перемогу над Сірджаном 90:87, зрівнявши рахунок в серії 1:1. Джером Рендл за 40 хвилин набрав 35 очок (8/15 двоочкових, 4/7 триочкових, 7/9 штрафних), зібрав 1 підбирання та зробив 3 передачі при 1 втраті.

Владислав Коренюк в дебютному матчі чемпіонату Литви за Ювентус не допоміг своїй команді здобути перемогу над Йонавою – 80:86. За 27 хвилин на майданчику українець набрав 14 очок, зробив 5 підбирань та 1 передачу. Ювентус йде 6-м у турнірній таблиці.

Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10