Вища ліга: зміна складу першої четвірки

Команди Вищої ліги серед чоловіків зіграли 6-7 квітня чергові матчі другого етапу.

У Кам’янському в поєдинках лідерів чемпіонату двічі перемогли господарі. Однак перемоги нелегко далися Прометею. У першому поєдинку Рівне до останнього зберігало шанси на позитивний для себе результат. Лише триочковий Мальчевського на останній хвилині заключної чверті остаточно схилив перемогу на бік господарів.

У другому матчі господарям ще важче дісталася перемога. Після успішної для них стартової чверті гості взялися впевнено наздоганяти Прометей. У заключній 10-хвилинці гра проходила в режимі гойдалок. Гості на останніх хвилинах надто поспішали відігратися, через що багато помилялися. Відтак Прометей все ж вирвав другу перемогу.

Дві поразки відкинули Рівне на третю сходинку турнірної таблиці. На другу піднявся Тернопіль, який двічі переміг у Кривому Розі. У другому поєдинку господарі були близькими до реваншу, та гості витримали тиск.

Поразки відкинули Кривий Ріг за межі першої четвірки, яка за підсумками другого етапу продовжить боротьбу за нагороди. Натомість на четверте місце піднявся Хімік-2, який двічі переміг у Маріуполі.

У Миколаєві НІКО-БАСКЕТ двічі переміг Старий Луцьк. Волиняни в підсумку залишаються останніми в першій вісімці, фактично без шансів на першу четвірку. Натомість миколаївці ще зберігають їх.

У плей-оф за 11 місце друга команда Черкаських Мавп перемогла вдома Золотой Вєк. Однак запас в 5 очок не виглядає нездоланним перед відповіддю, яка пройде 14 квітня в Кропивницькому.

Кривий Ріг КНУ-КДПУ – Тернопіль-ТНЕУ – 72:103 / статистика
HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП (Миколаїв) – Старий Луцьк-Університет – 78:64 / статистика

Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея