Вища ліга: Рівне-ОШВСМ вперше в сезоні програв, Самбір переграв Політехнік

В суботу, 8 квітня, в регулярному чемпіонаті Вищої ліги відбулись п’ять матчів.

В Рівному стартував третій етап. Нагадаємо, що чотири команди розігрують медалі з урахуванням очок між командами на другому етапі.

Етап одразу розпочався з сенсації – господарі Рівне-ОШВСМ, які до цього не програли в сезоні жодного матчу, поступились на своєму майданчику Кривбасу 80:82.

По ходу матчу лідер змінювався 10 разів, при цьому жодній з команд не вдавалось відірватись більше, ніж на 6 очок. За дві хвилини до кінця рахунок був рівний – 77:77, але Кривбас з очками завершив дві поспіль атаки і за хвилину до кінця повів +4. Адедиран два очки відіграв, далі Рівне відзахищалось і Тимощук заробив на собі фол, але зумів реалізувати лише один з двох штрафних. У відповідь Сєргєйчик реалізував також один з двох штрафних, встановивши фінальний результат.

Також рівним виявився другий матч в Рівному між Політехніком та Самбором. Хоча в цьому матчі більшість часу попереду був Самбір, який ще в першій чверті оформив першу перевагу в 10 очок. Але Політехнік далеко не відпускав суперника, вже в другій чверті навіть вийшов вперед, а також зрівнявши рахунок за 2:45 до кінця матчу завдяки ривку в четвертій чверті в 8 очок. Кінцівку краще провів Самбір, який виграв 67:64. У Політехніка 31 очко набрав Максим Мочалов, у Самбора 19 очок у Сергія Зайця, а Олег Юзефчик набрав 18 очок.

Таким чином, після трьох турів з шести у Самбора, Рівного та Кривбаса по дві перемоги і одній поразці, тоді як Політехнік залишається з 0 перемог.

В Чернівцях продовжився другий етап, де команди розігрують 9-17 місця. В центральному матчі Хмельницький обіграв Калуш 84:66. Лідер Хмельницька Нікіта Когут оформив дабл-дабл з 28 очок та 15 підбирань.

В інших матчах Інваспорт обіграв ЧЕ-Баскет 104:76, а Ужгород обіграв Вінницькі Зубри 84:75.

Ужгород – Вінницькі Зубри 84:75 (27:16, 15:24, 24:22, 18:13) / статистика
ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ – Інваспорт-СДЮСШОР-5  76:104 (20:31, 12:24, 26:22, 18:27) / статистика

Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея