Вища ліга: Прометей та Самбір завершили другий тур непереможними

У чоловічій Вищій лізі зіграно завершальні матчі другого туру регулярного чемпіонату.

Три гри відбулося у Кропивницькому, де один з лідерів чемпіонату Самбір впевнено здолав Харківських Соколів 93:76. Харківська команда зуміла протриматись у грі майже дві чверті, але потім Самбір почав нарощувати перевагу, довів її до 20 очок у третій чверті і завершив матч перемогою.

У Самбора найрезультативнішим став Олексій Адедиран з 24 очками, а Максим Воробйов зробив дабл-дабл з 16 очок та 11 підбирань.

Результативний матч видали Селф Мейд та ДіДіБао. Попри те, що Селф Мейд був попереду всю гру, столична команда до середини третьої чверті не могла довести свою перевагу до більше ніж 10 очок, але далі гра ДіДіБао "розвалилась" і Селф Мейд в середині четвертої чверті вже вів +40. У підсумку 108:82.

Найрезультативнішим у Селф Мейда став Вадим Довідний, який набрав 33 очки – до рекорду сезону у Вищій лізі йому не вистачило 1 балу. У ДіДіБіо Микола Полюляк набрав 20 очок. Цікаво, що за команду зіграв 14-річний Богдан Бойко, який за 4 хвилини набрав 7 очок.

В останній грі дня місцева команда Push-ЦДУ на радість своїх вболівальників одержала другу поспіль і другу загалом в сезоні перемогу, обігравши Львівську Політехніку 80:66. Місцева команда виграла перші три чверті, оформивши +28 перед останньою десятихвилинкою, в якій дозволила супернику трішки скоротити відставання. У Романа Потєєва 20 очок і він став найрезультативнішим в матчі, Олександр Косенков оформив дабл-дабл з 13 очок та 11 підбирань.

На Спортивній базі у Пущі Водиці свою шосту перемогу в сезоні одержав Прометей, який як і Самбір залишається непереможним. Цього разу підопічні Олександра Пащенка здолали Хмельницький 91:50. Найкращим у Прометея став Максим Безима з 20 очками.

В центральній грі дня СумДУ одержав перемогу над Політехніком 76:71. Сумська команда володіла перевагою, була попереду, в другій чверті отримала перевагу +15, але Політехнік повернувся у гру, в четвертій чверті двічі виходив вперед, та все ж СумДУ виграв матч. Найрезультативнішим став Іван Філоненко з 21 очком, а Максим Михайлов оформив дабл-дабл з 16 очками та 12 підбираннями.

Ще в одній грі Ніко-Баскет здобув непросту перемогу над Push Team-НУФВСУ 85:81 і закріпився на третій сходинці турнірної таблиці. Кияни з першої чверті вийшли вперед, але Ніко-Баскет був поруч, в третій чверті декілька разів зрівнював рахунок, а четвертій вийшов вперед – перший раз Push Team-НУФВСУ повернув собі лідерство, а другого разу це зробити не вдалось. Найрезультативнішим у киян став Олексій Кочура, який набрав 27 очок. У переможців Олександр Гарбар оформив дабл-дабл з 16 очок та 14 підбирань (РЕ 31).

Наступні матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги відбудуться 10-12 листопада.

Push Team-НУФВСУ – Ніко-Баскет 81:85 (24:12, 14:24, 19:21, 24:28) / статистика

Збірна Сумської області-СумДУ – Політехнік 76:71 (21:14, 20:20, 13:15, 22:22) / статистика

Максим Михайлов: Моя нова мрія — зіграти за національну збірну України 3х3
Новачок Старого Луцька розповів про виступи за збірні України з баскетболу 3х3 та клубну кар’єру
ДіДіБао оголосив відкритий набір у команду Вищої ліги
Команда з Кам'янця-Подільського комплектується на наступний сезон
Представлено новий офіційний м’яч Суперліги Favbet
Spalding став технічним партнером чемпіонатів України з баскетболу
Роман Потєєв: Бажаю грати за збірну України та представляти країну на міжнародній арені
Роман Потєєв – про виступи за збірні України, клубний сезон, а також про майбутні плани
Визначено символічну збірну сезону чоловічої Вищої ліги
Фіналом восьми у Києві завершився сезон Вищої ліги 2023/24.
Прометей виграв фінальний матч Вищої ліги: фотогалерея матчу та церемонії нагородження
Дивіться яскраві фото вирішального матчу Вищої ліги на церемонії нагородження
Прометей – переможець Вищої ліги
Команда зі Слобожанського завершила сезон без поразок
Фінал восьми Вищої ліги: відеотрансляція матчів 21 квітня
Відео21.04.2024
Дивіться трансляцію вирішальних матчів плей-оф сезону Вищої ліги
Ніко-Баскет обіграв Харківських Соколів в бронзовому фіналі Вищої ліги: фотогалерея