Українці за кордоном: Войналович допоміг Тарту здобути перемогу, Зотов набрав 6 очок

В п'ятницю, 2 грудня, в Латвійсько-естонській лізі відбулись два матчі з клубами українців. Тарту Андрія Войналовича здобув перемогу над Лієпаєю 84:65. Українець відіграв 25 хвилин, набрав 11 очок (4/7 двоочкові, 1/3 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 2 передачі, зробив 3 перехоплення, поставив 4 блок-шоти при 2 втратах.

ВЕФ Рига здобув перемогу над Кейлою 88:76. Захисник ВЕФа Віталій Зотов відіграв 17 хвилин, набрав 6 очок (1/1 триочкові, 3/4 штрафні), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті. В складі Кейли Андрій Мироненко відіграв 22 хвилини, набрав 4 очки (2/4 двоочкові, 0/3 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 1 фолі. Його одноклубник Іван Міхєєв відіграв 12 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двоочкові, 1/1 триочкові), зробив 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах.

Відзначимо, що Тарту і ВЕФ йдуть з 9 перемогами в 12 іграх, поділяючи 2-3 сходинку турнірної таблиці.

В Кубку Литви Пено Жвайгждес здобув мінімальну перемогу над Невежісом 86:85, але не вийшов до чвертьфіналу. Артем Ковальов відіграв 27 хвилин, набрав 1 очко (0/4 двоочкові, 0/4 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, поставив 2 блок-шоти при 1 втраті та 2 фолах.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії