Українці за кордоном: Сергєєв оформив дабл-дабл проти команди Степановського в Кубку Естонії

Новий баскетбольний сезон у Європі набирає обертів. Все більше клубів з українськими легіонерами починає проводити офіційні матчі.

В Естонії сезон розпочався кубковими матчами – команди, які зайняли в минулому сезоні 2-8 місця, проводять одноколовий груповий етап для визначення подальшого посіву.

Вчора, 18 вересня, в найцікавішому матчі Кейла Кулбет в овертаймі переграла Пярну 83:77. У переможців оформив дабл-дабл Ігор Сергєєв, який цього літа грав у експериментальному складі національної збірної України. За 25 хвилин він набрав 10 очок (3/9 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/4 штрафні), зібрав 13 підбирань, зробив 1 передачу, 1 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах.

Українці за кордоном: Новицький набрав 10 очок в ENBL, Близнюк зіграв за Йонаву

Ще один гравець Кейли Андрій Мироненко зіграв майже 40 хвилин, за які набрав 4 очка (2/2 двоочкові, 0/3 триочкові), 5 підбирань при 1 втраті та 3 фолах.

В складі Пярну, який цього сезону очолює головний тренер збірної України Віталій Степановський, Володимир Шевченко зіграв 32 хвилини, набравши 7 очок (3/6 двоочкові, 0/3 триочкові, 1/3 штрафні), 6 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

Для Пярну це друга поразка в Кубку Естонії в двох іграх, Кейла Кулбет одержала першу перемогу.

В іншому матчі Війсмі поступився Тарту 64:85. В складі Війсмі 13 хвилин зіграв 18-річний українець Георгій Швидченко. Він набрав 2 очка (0/1 двоочкові, 2/2 штрафні), зробив 1 підбирання при 4 фолах. У Війсмі одна перемога в двох матчах Кубку Естонії.

Іспанський Ховентуд, який проводить підготовку до сезону у Китаї, обіграв в товариському матчі національну збірну Китаю з рахунком 70:65.

Артем Пустовий відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (2/4 двоочкові, 1/2 штрафні), зібрав 5 підбирань при 3 втратах.

GMASB підписав 25-річню гравчиню на сезон-2024/25
Українці за кордоном: неймовірний матч від Пустового, зустріч Ковляра та Шевченка