Українці за кордоном: результативні матчі Сидорова, Мішули та Павлова

У суботу, 1 жовтня, велика кількість українських гравців зіграли в матчах Латвійсько-естонської ліги.

Прометей розгромив у стартовому матчі регулярного чемпіонату Огре 109:56. Відзначимо українську частину ростеру цього клубу: Ілля Сидоров став найрезультативнішим українцем у цьому матчі, набравши 12 очок, 1 підбирання та 6 передач.

9 очок, 2 підбирання, 6 асистів зробив капітан збірної України Денис Лукашов, 7 очок, 3 підбирання та 3 асисти у Олександра Липового, 7 очок, 3 підбирання та 1 асист у В'ячеслава Петрова, а Іван Ткаченко має у своєму доробку 5 очок та 6 підбирань. Іссуф Санон на майданчику не з'являвся.

Наступний матч Прометея відбудеться 7 жовтня проти Валмієри.

Зотов та Войналович зіграли перші матчі нового сезону

Сергій Павлов з Пярну здобув перемогу над Війсмі 87:86. Українець провів на паркеті 25 хвилин, набрав 16 очок (5/8 двоочкові, 1/1 триочкові, 3/5 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

Антон Давидюк з Раплою проти ТалТеха зіграв 19 хвилин, набрав 5 очок (1/3 двоочкові, 1/4 триочкові), зібрав 3 підбирання. Команда українця виграла 89:83.

А ось Іван Міхеєв з Кейлою програв у стартовому матчі чемпіонату Латвійському університету 84:89. На рахунку українця за 25 хвилин 7 набраних очок (1/4 двоочкові, 1/2 триочкові, 2/2 штрафні), 5 підбирань та 2 передачі при 1 перехопленні та 4 втратах.

Два українці зіграли у чемпіонаті Чехії. Результативну гру провів Олександр Мішула за Брно. Захисник відіграв 16 хвилин, набрав 15 очок (2/7 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/3 штрафні), віддав 2 передачі при 3 втратах та 3 фолах. Команда українця здобула перемогу 92:79.

Також перемогу в стартовому турі чемпіонату Чехії здобула Острава Олександра Бєлікова. Український форвард за 26 хвилин на майданчику набрав 7 очок (1/3 двоочкові, 5/8 штрафні) та зібрав 2 підбирання при 2 фолах та 1 втраті.

Олександр Бєліков буде грати в Чехії, екс-гравець Кельтів відправився у Ірландію

Ще два наших легіонера зіграло в Кубку Румунії. Андрій Агафонов набрав 4 очки за 18 хвилин в матчі свого Тиргу-Жіу проти Сібіу (команда українця програла 58:72), а Владислав Фролов за 12 хвилин проти Волунтарі набрав лише 1 очко (0/1 триочкові, 1/4 штрафні) та зробив 2 підбирання, а його Меркуля-Чук програла 52:97.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії