Українці за кордоном: Пустовий став найрезультативнішим в Мурсії проти Бреогана

Центровий збірної України Артем Пустовий допоміг Мурсії здолати Бреоган 65:60, завдяки чому команда українця зберігає шанси на плейо-оф чемпіонату Іспанії.

Артем Пустовий відіграв 19 хвилин, набрав 15 очок (6/8 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 3 підбирання, поставив 2 блок-шоти при 4 фолах та 3 втратах. РЕ +15.

Мурсія йде 9-ю в турнірній таблиці, поступаючись однією перемогою Валенсії, але має на один зіграний матч більше.

Українці за кордоном: Герун допоміг Бетісу виграти в Іспанії, у Ковляра 11 очок в Естонії

В другому дивізіоні Іспанії Альбасете поступилось Мелільї 84:90, майже втративши шанси не вилетіти дивізіоном нижче. Андрій Грицак провів на майданчику 4 хвилини, виконавши один неточний дальній кидок та зробивши одне підбирання.

Керавнос почав фінальну серію чемпіонату Кіпру з домашньої поразки від АЕКа 83:84. Олександр Мішула за 25 хвилин на майданчику набрав 11 очок (2/3 двоочкові, 0/5 триочкові, 7/7 штрафні), зробив 2 підбирання, 2 передачі при 2 фолах та 2 втратах.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви