Українці за кордоном: Пустовий програв в матчі ЛЧ, Михайлюк і Лень зіграли в НБА

У середу, 7 грудня, українські збірники провели чергові матчі в Лігі чемпіонів, Латвійсько-естонській збірній та НБА.

В Лізі чемпіонів іспанська Мурсія на виїзді поступилась Страсбургу 70:82. Центровий Мурсії Артем Пустовий відіграв 21 хвилину, набрав 12 очок (6/7 двоочкові), зібрав 4 підбирання, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 3 втратах та 2 фолах.

Форвард збірної України став MVP Латвійско-естонської ліги у листопаді

Через цю поразку Мурсія втратила лідерство і шанс вийти напряму в 1/8 фіналу ЛЧ – в останньому турі команду Пустового чекає матч з Тофашем за право бути сіяним в плейін.

Велика група українців зіграла в Латвійсько-естонській лізі. Тарту нашого Андрія Войналовича обіграв Пярну, який напередодні попрощався с Сергієм Павловим, 91:86. Войналович відіграв 37 хвилин, набрав 21 очко (9/16 двоочкові, 1/5 триочкові, 0/1 штрафні), зібрав 10 підбирань, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах.

Тал/Тех здобув перемогу над Латвіясом 84:67. Анатолій Шундель за Тал/Тех відіграв 27 хвилин, набрав 17 очок (4/7 двоочкові, 1/2 триочкові, 6/6 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі, зробив 3 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах.

Кейла Андрія Мироненко та Івана Міхєєева перемогла Таллін 82:78. Андрій Мироненко відіграв 21 хвилину, очок не набрав (0/2 двоочкві, 0/1 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 2 втратах та 4 фолах. Іван Міхєєв відіграв 19 хвилин, набрав 4 очки (0/2 двоочкові, 0/3 триочкові, 4/4 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу при 2 фолах та 3 втратах. РЕ “0”. Плюс-мінус “-5”.

Калев/Крамо переграв Валмієру 101:73. Захисник Калева Олександр Ковляр відіграв 28 хвилини, набрав 13 очок (2/3 двоочкові, 3/6 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 7 передач, зробив 4 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах.

В чемпіонаті Чехії Брно здобув перемогу над Прагою 101:83. Олександр Мішула за Брно відіграв 20 хвилин, набрав 17 очок (6/8 двоочкові, 1/5 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі при 1 втраті та 4 фолах.

В НБА сьогодні вночі зіграли обидва наші легіонери.

Нью-Йорк Святослава Михайлюка переміг Атланту 113:89. Михайлюк провів на майданчику 3 хвилини 36 секунд, набрав 3 очки (1/1 триочкові).

Сакраменто Олексія Леня поступився Мілвокі 113:126. Лень провів на майданчику 1 хвилину 18 секунд, не набрав очок (0/1 двоочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії