Українці за кордоном: перемога Прометея, результативний матч Шульги в NCAA

Прометей перервав серію поразок, обігравши в латвійсько-естонській лізі Рігас Зеллі 92:79.

Внесли свій вклад в перемогу команди українці – Олександр Липовий за 24 хвилини набрав 6 очок (1/1 двоочкові, 1/4 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 1 фолі і 1 втраті. Також 6 очок в активі В'ячеслава Боброва (0/1 двоочкові, 2/2 триочкові), також він зробив 3 підбирання, 1 передачу , 2 перехоплення, 1 блок-шот при 1 фолі за 12 хвилин.

Ілля Сидоров за 25 хвилин набрав 4 очки (2/5 двоочкові, 0/2 триочкові), зробив 2 підбирання, 6 передач при 2 втратах та 3 фолах. У Івана Ткаченко за 15 хвилин 5 очок (1/1 двоочкові, 1/1 триочкові), 4 підбирання, 1 передача, 1 блок-шот при 3 фолах і 1 втраті. Іссуф Санон за 19 хвилин набрав 3 очки (0/1 двоочкові, 1/4 триочкові), зробив 1 підбирання, 4 передачі, 3 перехоплення, 1 блок-шот при 2 втратах та 2 фолах.

Лідер чемпіонату Калев здобув впевнену перемогу над Огре 106:51. Олександр Ковляр в складі Калева відіграв 13 хвилин, набрав 10 очок (3/3 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 1 підбирання, віддав 5 передач. Володимир Полуяхтов за Огре відіграв 7 хвилин, набрав 1 (0/1 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні.

Кейла переграла Валмієру 90:80. Андрій Мироненко за Кейлу відіграв 21 хвилину, набрав 11 очок (1/1 двоочокві, 3/4 триочкові), зібрав 4 підбирання при 1 втраті та 3 фолах.

Таллін програв Вентспілсу 66:93. Дмитро Тихонов зіграв 21 хвилину, набрав 4 очка (1/3 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу при 1 фолі.

В чемпіонаті Румунії Крайова Віталія Степановського мінімально поступилась вдома Тигру-Муреш 69:70. Український розігруючий Крайови Віталій Зотов відіграв 37 хвилин, набрав 13 очок (2/4 двоочкові, 1/7 триочкові, 6/6 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 7 передач, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах.

Михайлюк та Лень зіграли в НБА, Скапінцев розпочав сезон у G-Лізі

В NCAA зіграли троє українців.

Макс Шульга вдруге в двох матчах вийшов в старті Вірджінії Ремс, допомігши команді обіграти Семфорд 75:65. За 34 хвилини Шульга набрав 17 очок (1/2 двоочкові, 4/7 триочкові, 3/4 штрафні), зробив 5 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення при 5 втратах та 2 фолах.

Володимир Марковецький з Сан-Франциско обіграли Сант-Френсіс 84:52. Українець відіграв 6 хвилин, очок не набрав, зробив 1 підбирання, віддав 1 передачу при 1 втраті.

Лафаетт поступився команді UCLA 50:68. Михайло Бедностін за Лафаетт зіграв 2 хвилини, зробивши 1 підбирання і 2 фоли.

Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон