Українці за кордоном: Герун набрав 6 очок проти Жирони, Кожем'якін - 20 очок у Німеччині

У неділю, 23 жовтня, серед українських легіонерів зіграли переважно представники Іспанії.

В елітному дивізіоні Бетіс Володимира Геруна поступився Жироні 71:79, зазнавши четвертої поразки в п’яти матчах сезону.

Володимир Герун відіграв 21 хвилин, набрав 6 очок (2/3 двоочкові, 2/4 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення.

Українці за кордоном: Пустовий здобув перемогу з Мурсією, Павлов набрав 16 очок проти Прометея

Без поразок в третьому дивізіоні йде Менорка, яка здолала Картахену 73:62. Центровий Менорки В’ячеслав Кравцов відіграв 27 хвилин, набрав 13 очок (5/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 3/3 штрафні), зібрав 6 підбирання, віддав 4 передач, поставив 1 блок-шот при 3 втратах та 4 фолах.

В четвертому дивізіоні Іспанії Кальпе поступився Бенідорму 71:82. За Кальпе 31 хвилину відіграв Максим Корнієнко, який набрав 12 очок (4/8 двоочкові, 1/4 триочкові, 1/4 штрафні), зібрав 7 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах. Його одноклубник Ілля Здирка відіграв 22 хвилини, набрав 7 очок (3/5 двоочкові, 0/2 триочкові), зібрав 2 підбирання при 1 фолі

В третій лізі Німеччини Андрій Кожем'якін допоміг Франкфурту виграти у Ітцео 81:78. Українець відіграв 26 хвилин і став найрезультативнішим в команді, набравши 20 очок (3/6 двоочкові, 2/4 триочкові, 10/11 штрафні), зібрав 3 підбирання, зробив 3 перехоплення при 5 втратах та 3 фолах.

В Румунії Крайова українського наставника Віталія Степановського поступилась Пітешті 71:79, програвши другий матч чемпіонату поспіль.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви