Україна поступилась Хорватії в останньому турі групи на Євробаскеті-2022

Збірна України провела останній матч групового етапу Євробаскету-2022 проти Хорватії. Обидві команди достроково забезпечили собі вихід в плейоф, тому в матчі між собою визначали підсумкові місця в групі.

Для того, щоб залишитись другою Україну влаштовувала перемога або поразка в 7 і менше очок, для третього місця – поразка в 8-16 очок, а поразка в 17 і більше очок опускала би нашу збірну на четверту сходинку. Втім, можна не сумніватись, що гравці на майданчику жодним чином не переймались цими розкладами, граючи на перемогу.

Перша чверть вийшла рівною і завершилась за рахунку 21:21, а ось на початку другої десятихвилинки хорвати зробили ривок 9:0. До середини чверті українці скоротили своє відставання до 3 очок, але одразу пропустили три поспіль триочкових. На щастя, з дальніми кидками у нас теж було все нормально, тому до великої перерви з -12 ми скоротили відставання до -3.

Гойдалки продовжились і в четвертій чверті, по ходу якої ми поступались 8 очок, але до її кінця навіть вийшли вперед, хоча на останню перерву команди пішли за рівного рахунку 67:67.

Половину останньої чверті Україна була попереду, та пропустила ривок 0:11, який дозволив хорватам виграти. Втім, наші хлопці зуміли втримали необхідну різницю для того, щоб залишитись на другій сходинці в групі.

Найрезультативнішим в нас в цьому матчі став Володимир Герун, який напередодні відпочивав у грі з Грецією. У Богдана Близнюка 16 очок, у Святослава Михайлюка – 14.

В 1/8 фіналу Україна зіграє з командою, яка займе третє місце в групі D. Хто це буде – визначиться після завершення ігрового дня. Гра відбудеться у Берліні 11 вересня.

Хорватія – Україна 90:85 (21:21, 24:21, 22:25, 23:18)

Україна: Лукашов 5, Михайлюк 14 + 5 підбирань – 4 втрати, Близнюк 16 + 8 підбирань, Герун 21 + 6 підбирань, Лень 6 – старт; Санон 11, Бобров 8, Пустовий 4, Сидоров 0, Ткаченко 0, Зотов 0

Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025