Україна перемогла Легіон у Матчі зірок-2019

Головна подія дня в Запоріжжі – Матч зірок Суперліги Парі-Матч розпочався з сюрприза від Кирила Фесенка. Центровий Дніпра, вийшовши у старті, з другої спроби реалізував триочковий! Як зізнався сам Кирило під час трансляції, до якої він приєднався, цей влучний дальній став для нього першим у кар’єрі. На жаль, через травму продовжити матч Феесенко не зміг, пішовши з паркету, як він сам сказав, “на піку” – 50% реалізації триочкових насправді солідний результат.

Читайте: Максим Заркудаєв у фіналі Конкурса триочкових відібрав титул у Олексія Онуфрієва

У легіонерів відзначаємо ефектні данки Джонса, але це команді бігмена Хіміка не допомогло. Виграли першу чверть українці, причому не без допомоги суддів. Передача від арбітра Сергія Защука на Мішулу після стартового вкидання, заслін від Олександра Раєвського на Вітолса стали сюрпризами для команди Легіону.

Читайте: Олександр Захаров — переможець Конкурсу данків на Матчі зірок-2019

Сюрпризи продовжились і у другій чверті – Валерій Плеханов на декілька володінь змінив тренерський костюм на сорочку арбітра, встигнувши виписати технічний фол лавці суперників. Денис Журавльов, в свою чергу, нагадав, що під час професійної кар’єри мав солідний відсоток влучань зі штрафних, реалізувавши два кидки з лінії. Також відзначаємо три поспіль влучних триочкових від Вітолса і, звичайно, справжню феєрію атакуючо-данкуючого баскетболу. Перша половина – 73:83 на користь України.

Читайте: Брендон Янг виграв Конкурс майстерності на Матчі зірок-2019

У третій чверті команді легіону, яка набрала за чверть 43 очки, вдалося підрівнятись. На заключну десятихвилинку команди виходили за “+2” для українців, а нвже на старті чверті легіон вперше в матчі вийшов вперед. Легіонери лідирували у рахунку до екватору четвертої чверті, але ривок імені Крутоуса та Тимофеєнка дозволив українцям вирвати перемогу.

Команда Дениса Журавльова та Віталія Чернія перемогла колектив Віталія Степановського та Валерія Плеханова з рахунком 154:150.

MVP матчу було визнано Павла Крутоуса. Захисник Київ-Баскета набрав 42 очка (15/17 двоочкових, 2/6 триочкових, 6/7 штрафних), зробив 7 підбирань та 2 передачі, а його рейтинг ефективності склав 40 балів.

Матч зірок Суперліги Парі-Матч

ПС Юність, Запоріжжя

Легіон – Україна 150:154 (32,38, 41:45, 43:35, 34:36)

Легіон: Трент 35 + 4 передачі + 3 підбирання, Коуклі 32 + 5 підбирань, Грем 10 + 5 підбирань + 4 передачі, Хілл 9 + 3 перехоплення, Холтон 2 – старт, Кромер 16 + 7 підбирань, Крік 11 + 6 підбирань + 4 передачі, Джонс 10, Вітолс 9, Едвін 6, Садо 6 + 5 передач, Янг 4 + 13 передач

Україна: Тимофеєнко 18 + 8 підбирань + 7 передач, Мішула 9 + 7 передач, Зотов 9 + 8 передач, Фесенко 3, Онуфрієв 4 – старт, Крутоус 42 + 7 підбирань, Беліков 18, Пустозвонов 16 + 8 підбирань + 5 передач, Мироненко 13, Петров 11 + 4 передачі, Кольченко 5 + 8 передач, Павлов 5

Повне відео зіркового дня у Запоріжжі:

Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.