Третій етап Кубку України з баскетболу 3х3 пройде у Києві

Кубок України з баскетболу 3х3 продовжиться 11 серпня туром у Києві. Змагання пройдуть на ВДНГ.

Це буде третій тур Кубку України з баскетболу 3х3 – перший був проведений у Житомирі. Його переможцем стала команда СумДУ-1. На другому етапі у Вінниці перемогу здобула команда Главатчуки.

Загалом цього літа 2024 року заплановано проведення чотирьох турів Кубку України з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд: трьох відбіркових і фінального туру.

Напередодні туру Кубку України 3х3 у Києві 10 серпня пройде тур чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18.

Реєстрація на участь в турі вже відкрита.

Реєстрація для команд U-16 та U-18 доступна за посиланням

Реєстрація для дорослих команд на Кубок України доступна за посиланням

50% призового фонду кожного з етапів будуть передані на потреби ЗСУ.

Повідомляємо, що також визначено місце проведення четвертого туру Кубку України. Він пройде у Івано-Франківську за тиждень - 17-18 серпня. На ці етапи теж все ж відкрита реєстрація.

Змагання відбуватимуться відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 28.05.2022 № 1587 «Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану», додаткових заходів безпеки для організації та проведення на території України чемпіонатів, Кубків та всеукраїнських змагань серед дорослих та найближчих до них вікових груп в умовах воєнного стану, зі змінами та Регламенту змаганя.

У разі повідомлення про повітряну тривого учасники змагань перейдуть у найближче укриття.

Трансляція матчів буде доступна на сайті та в Youtube ФБУ.

Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3
Чоловіча і жіноча команди зіграють у вересні в монгольському Улан-Баторі
Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3
Гравець збірної України посів третє місце в хіт-параді
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3
Доля переможця фінального етапу вирішилась лише в овертаймі
Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу
Тренер чоловічої збірної U-18 з баскетболу 3х3 Ярослав Ковальов прокоментував виступ своїх підопічних на світовій першості.
Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив
MVP Кубку України з баскетболу 3х3 розповів за фінальний тур та літні змагання
На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея
Визначено чемпіонів серед дорослих та переможці чемпіонату України в вікових категоріях U-18 та U-16
Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я
Головний тренер жіночої збірної U-18 з баскетболу 3х3 – про підсумок чемпіонату світу
Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників
Обидві українські збірні увійшли у топ-5 і показали кращі результати в історії.
ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках
На кортах Контрактової площі Києва відбувся великий баскетбольний івент
Picture Together став володарем Кубку України 3х3
Столична команда виграла фінал головного турніру сезону в овертаймі
Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16
У Києві визначилися чемпіони та призери України з баскетболу серед молодших команд
Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів
Яскраві фотографії фінальних турів Кубку України з баскетболу 3х3 і чемпіонатів U-16 та U-18
Фінальний етап Кубку України 3х3 та чемпіонату України U-16 і U-18: відеотрансляція матчів