Всі категорії новин
Тренерські курси ФБУ: лекція Хакіма Селєма

Тренерські курси ФБУ: лекція Хакіма Селєма

Федерація баскетболу України продовжує навчання баскетбольних тренерів. Навчальний курс цього року складатиметься із декількох відносно самостійних навчальних модулів (етапів), які планується провести з липня по вересень місяць.

Заняття проводяться в он-лайн режимі через використання комунікаційної платформи Zoom для тренерів ліцензійних категорій «PRO», «А» та «В».

Другий навчальний модуль заплановано на 7-10 серпня. Лекторами на заняттях виступлять відомі зарубіжні та вітчизняні фахівці, які розкриють актуальні практичні та науково-теоретичні проблеми підготовки баскетболістів на різних етапах багаторічного вдосконалення.

Читайте: Тренерські курси ФБУ: розклад другого модуль

Сьогодні, 9 серпня, о 17:00 розпочнеться лекція нідерландського спеціаліста Хакіма Селєма на тему "Побудова атакувальних та захисних дій кваліфікованих команд (defense PNR & rotation, offence & counters)". Запрошуються тренери категорій “PRO” та  “A”.

Підключитися до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/89936763345?pwd=WnA0WXY1SkVsdHUzc01SSUk2OTM2QT09

Ідентифікатор конференції: 899 3676 3345
Код доступу:  316786

Звертаємо увагу на те, що у цьому році закінчується термін дії ліцензійних посвідчень у тренерів, які пройшли курси у 2018 році. Для отримання нової ліцензії (терміном дії до 2026 року) необхідно пройти повторний курс навчання (перереєструватися та актуалізувати свої данні).

Реєстрація бажаючих пройти ліцензійні курси ФБУ здійснюється на сайті ФБУ.

Новини по темі
Favbet
voda ua
tascombank
swift
Favbet
voda ua
tascombank
swift